Zmiany kadrowe w Red Devils

W najbliższym sezonie w Red Devils nie zobaczymy już trzech zawodników, którym zakończył się okres wypożyczeń i powrócili oni do swoich klubów. Część futsalistów podpisała już nowe kontrakty, z kolejnymi toczone są negocjacje. Wiemy także, że klub w walce o powrót do ekstraklasy poprowadzi trener Andrzej Bianga. 

W barwach Red Devils w sezonie 2017/2018 nie ujrzymy Michała Wernera, który powrócił do klubu UKS Morze Stegna. Dołączył on do naszego klubu przed rozpoczęciem minionych rozgrywek i od tego czasu wystąpił w dwudziestu sześciu meczach na poziomie ekstraklasy. Z Chojnicami pożegnali się także Dariusz Rychłowski  i Mariusz Sawicki, którzy po półrocznym wypożyczeniu powrócą do Mieszka Gniezno. Rychłowski rozegrał dla Red Devils trzynaście spotkań, zdobywając dwie bramki, z kolei Sawicki raz zdołał wpisać się na listę strzelców, rozgrywając dwanaście meczów. Całej trójce zawodników dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Na ten moment nowe kontrakty podpisało trzech zawodników: Mariusz Kaźmierczak, Łukasz Sobański oraz Przemysław Laskowski, a także trener Andrzej Bianga. W kolejnych dniach sfinalizowane zostaną umowy z kolejnymi graczami. Działacze prowadzą rozmowy także z kilkoma nowymi futsalistami, którzy mogą wzmocnić nasz zespół.

Komentarze

komentarzy