Zapowiedź meczu Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy

Diabły konta Smoki, czyli iście fantastyczny pojedynek. Tym razem do Chojnic przyjedzie drużyna, która była sensacją zeszłego sezonu. Do Chojnic, w których w obecnym sezonie Red Devils są niepokonani. W niedzielę cała hala będzie rozgrzana do czerwoności.

Po długo wyczekiwanej wyjazdowej wygranej z Gwiazdą Ruda Śląska, kibice futsalowi mieli przymusowy dwutygodniowy odpoczynek od ligowych emocji. Przerwa na mecze reprezentacyjne minęła, więc czas na powrót do kompetycji Futsal Ekstraklasy.

W ramach dziewiątej kolejki rozgrywek, dotychczas niepokonaną na swoim terenie drużynę Red Devils sprawdzi ekipa Łukasza Frajtaga. Kiedy dwa tygodnie temu Czerwone Diabły przełamywały swoją złą passę wyjazdową, Czerwone Smoki zapewniły sobie trzy punkty pokonując na swojej hali drużynę GAFu wynikiem 2-1.

W obecnym sezonie wiodącymi postaciami w drużynie z Wielkopolski są przede wszystkim Adam Wachoński i Adrian Skrzypek, który w drugim meczu z Anglią zdobył swoją pierwszą bramkę w biało-czerwonych barwach. Jeśli do tego dodać nieprzeciętne umiejętności Michała Foltyna, który uchodzi za jednego z najlepszych bramkarzy FE, trzeba z całym przekonaniem stwierdzić,  że nie będzie to pojedynek łatwy. Nas ciekawi przede wszystkim czy do pełni sił zdążą wrócić Kriezel i Wojciechowski, którzy również brali udział w dwumeczu w Anglii.

W obu spotkaniach poprzedniego sezonu pomiędzy tymi drużynami padał remis. W Pniewach bezbramkowy, natomiast w Chojnicach obie drużyny zdobyły po dwie bramki. Warto jednak zanotować, że kiedy ekipy spotkały się w ramach sprawdzianu przedsezonowego 11 września, Red Devils odnieśli zwycięstwo 5-4. Czy tym razem Czerwone Diabły zdołają poskromić Smoki w meczu o punkty i potwierdzą swoją świetną dyspozycję na własnym terenie?

Zapraszamy na mecz w niedzielę o godzinie 18:30 w hali parku sportu!

Wydarzenie na Facebook : https://www.facebook.com/events/1679878968900909/

Komentarze

komentarzy