Zapowiedź meczu Red Devils Chojnice – KGHM Euromaster Chrobry Głogów

Już w piątek ostatnie spotkanie Red Devils w rundzie jesiennej. Rywalem w tym meczu będzie drużyna z Głogowa. Zapraszamy wszystkich na chojnicką halę, aby godnie zakończyć pierwszą połowę sezonu.

Głogowski klub zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie Gwiazdę Ruda Śląska. W dziesięciu spotkaniach tej rundy drużyna Tomasza Trznadela zdobyła jedynie dziewięć punktów. Warto też zwrócić uwagę, że tylko jeden udało się ugrać na halach rywali.

Przypominamy także, iż Chojnice pozostają dotychczas nie do zdobycia dla drużyn przyjezdnych. Jedyną ekipą, której udało się wywieźć stąd punkt jest szczecińska Pogoń.

Drużyna Czerwonych Diabłów stanie w piątek przed szansą zamazania swojej fatalnej postawy w poprzednim spotkaniu. Tydzień temu na wyjeździe uległy one Nbitowi Gliwice 5-2. KGHM Euromaster Chrobry Głogów w ostatniej kolejce zremisował z GAFem 3-3.

Z głogowską drużyną w ekstraklasie rozegraliśmy w sumie cztery mecze, na które złożyły się trzy remisy i jedna porażka Red Devils, a więc najbliższe spotkanie będzie idealną okazją na pierwsze pokonanie Euromastera.

Historia meczów z Euromasterem Chrobry Głogów:

2013/2014

Euromaster Chrobry Głogów 5:2 Red Devils Chojnice

(Jedliński, Gołuński)

Red Devils Chojnice 4:4 Euromaster Chrobry Głogów

(Kharchenko, Jączkowski, Ivanov, Kaźmierczak)

2014/2015

Red Devils Chojnice 4:4 Euromaster Chrobry Głogów

(Kaźmierczak, Kharchenko x2, Mączkowski)

Euromaster Chrobry Głogów 1:1 Red Devils Chojnice

(Mączkowski)

Początek spotkania tradycyjnie o godzinie 18:00.

Jeszcze raz – Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1189763821051884/

Korzystając z okazji przypominamy o nowo powstałym oficjalnym kanale Red Devils na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=3TVVU6u_D8c

Zachęcamy do udziału w ankiecie:

Komentarze

komentarzy