Zapowiedź meczu Nbit Gliwice – Red Devils Chojnice

Już za kilka godzin Czerwone Diabły staną przed szansą na drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem przeciwnikiem będzie beniaminek Futsal Ekstraklasy – gliwicki Nbit. Mimo rozgrywania pierwszego sezonu na najwyższym poziomie, dzisiejszych rywali Red Devils nie należy lekceważyć. 

W Nbicie nie brakuje zawodników z ekstraklasowym doświadczeniem. Jest to głównie spowodowane przedsezonowym zaciągiem zza miedzy. Z miejscowego rywala – GAFu, przyszedł między innymi Przemysław Dewucki. Od tygodnia pewnie pluje on sobie w brodę, bowiem w derbach Gliwic Nbit uległ starszemu przeciwnikowi 5-2.

Drużyna beniaminka zajmuje obecnie wysoką, szóstą pozycję w tabeli. Tracą do Red Devils jedynie trzy punkty. Nbit stać na niespodzianki. Wystarczy tylko przypomnieć, że potrafił on pokonać na własnym parkiecie Pogoń 7-2. Z drugiej zaś strony potrafili też przegrać wysoko 6-1 z AZSem Katowice.

Początek meczu już o 18:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w internecie na oficjalnym kanale YouTube naszego rywala: https://www.youtube.com/watch?v=n_aFBFddkEI

Zapraszamy przed ekrany i zachęcamy do trzymania kciuków za Red Devils!


 

Komentarze

komentarzy