Z GSF-em na remis

W drugim meczu towarzyskim przed sezonem 2017/2018 drużyna Red Devils Chojnice mierzyła się z beniaminkiem grupy południowej I ligi – Gliwickim Stowarzyszeniem Futsalu.

Mecz z drużyną prowadzoną przez Błażeja Korczyńskiego dla podopiecznych trenera Andrzeja Biangi był podsumowaniem obozu przygotowawczego, który „Czerwone Diabły” odbywają od minionego poniedziałku. W pierwszej połowie zawodnicy Red Devils wywiązali się z roli faworyta tego spotkania, prowadząc do przerwy 4:2 po dwóch bramkach Przemysława Laskowskiego, jednym trafieniu Łukasza Sobańskiego i golu samobójczym gliwiczan. Początek drugiej części meczu także należał do chojniczan, którzy zdołali odskoczyć rywalom na 6:3 po celnych strzałach Sebastiana Wojciechowskiego i Dominika Laskowskiego. W końcówce spotkania u gospodarzy zaczęły się jednak udzielać trudy obozu kondycyjnego, co znalazło przełożenie na wynik i gliwiczanie zdołali doprowadzić do remisu.

Red Devils Chojnice 6:6 (4:2) GSF Gliwice
Przemysław Laskowski x2, Łukasz Sobański, samobójcza, Dominik Laskowski, Sebastian Wojciechowski

Red Devils: Czarnowski, Werner, Wera – Kolesnik, Prz. Laskowski, Wojciechowski, Pa. LaskowskiMączkowski, Sobański, Kaźmierczak, Wardowski, Kubiszewski, D. Laskowski, Kowalski, Orłowski.