Wywalczone trzy punkty

Zawodnicy Red Devils w meczu 4. kolejki 1 ligi w Obornikach mierzyli się z miejscowym KS Futsal. 

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Red Devils po trafieniu Sebastiana Wojciechowskiego, który przechwycił piłkę i oddał skuteczny strzał zza pola karnego. Chwilę później skuteczny kontratak wyprowadzili jednak gospodarze, doprowadzając do wyrównania po trafieniu Bartosza Łeszyka. Mimo przewagi drużyny z Chojnic, do przerwy wynik nie uległ już zmianie i po raz pierwszy w tym sezonie „Czerwone Diabły” nie prowadziły na półmetku spotkania.

Druga połowa od samego początku przebiegała po myśli naszego zespołu. Po wznowieniu gry prowadzenie Red Devils dał Piotr Wardowski, a chwilę później trzecią bramkę na konto „Czerwonych Diabłów” dołożył Patryk Laskowski. Tym razem oborniczanom nie udało się już odpowiedzieć na trafienia podopiecznych trenera Andrzeja Biangi i do końcowej syreny rezultat się nie zmienił.

KS Futsal Oborniki 1:3 (1:1) Red Devils Chojnice 
Bramki: Bartosz Łeszyk – Sebastian Wojciechowski, Piotr Wardowski, Patryk Laskowski.

Red Devils: Michał WernerArtur Czarnowski – Łukasz SobańskiPrzemysław LaskowskiPatryk LaskowskiJakub MączkowskiVitaly KolesnikSebastian WojciechowskiPiotr WardowskiDominik LaskowskiPatryk KubiszewskiMariusz KaźmierczakJakub Kowalski.

Zwycięstwo w Obornikach umocniło drużynę z Chojnic na pozycji lidera zaplecza Futsal Ekstraklasy. Kolejny mecz zawodnicy Red Devils rozegrają w niedzielę (22. października) o godzinie 18:00 w hali Centrum Park Chojnice. Naszym rywalem będzie beniaminek ligi – FC Kartuzy. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Komentarze

komentarzy