Udane zgrupowanie dla biało-czerwonych „Czerwonych Diabłów”

Selekcjoner Andrzej Bianga na zgrupowanie swojej kadry po raz kolejny powołał zawodników Red Devils – Kriezela oraz Wojciechowskiego. Sztab szkoleniowy polskiej reprezentacji nie ma powodu do narzekań. Obaj zawodnicy mieli swój udział przy dwukrotnym zwycięstwie nad reprezentacją Anglii.

Zgrupowanie polskiej kadry w futsalu rozpoczęło się w Warszawie. Po intensywnej pracy w stolicy, w piątek przyszedł czas na podróż do Burton upon Trent, gdzie mieści się centrum sportowe St George’s Park National Football Centre.

Kadra rozegrała tam dwa spotkania z „Synami Albionu”. Sobotnie spotkanie Polacy wygrali wynikiem 1-2, a asystę przy pierwszym golu zaliczył kapitan Red Devils – Tomasz Kriezel. W niedzielnym pojedynku nasz zawodnik jeszcze bardziej wbił się w pamięć Anglików. Tomek dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy, a końcowy wynik tego meczu to 1-6 dla Polski.

Oprócz Tomasza Kriezela i Sebastiana Wojciechowskiego, na dwumecz do Anglii udał się także menadżer naszego klubu – Marcin Synoradzki. Otrzymał on bowiem specjalne zaproszenie od przewodniczącego Komisji Futsalu i Piłki Plażowej – Bogdana Duraja.

IMG_6047

Komentarze

komentarzy