Udana inauguracja II ligi

Zawodnicy Red Devils II Chojnice we wtorek (16. stycznia) w meczu 1. kolejki II ligi pokonali w hali Centrum Park Chojnice zespół Politechnika II Gdańsk 7:0 (1:0).

Wynik meczu otworzył w 12. minucie Sebastian Kartuszyński, który po atomowym uderzeniu z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi rywali. Pomimo kolejnych  okazji wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Worek z bramkami w 29. minucie rozwiązał Łukasz Leper. W 31. minucie aż dwukrotnie na listę strzelców wpisał się natomiast Adrian Kaczorowski. Chwilę później Paweł Arndt przelobował bramkarza rywali, zdobywając gola na 5:0. Wynik spotkania ustalił Damian Mazurkiewicz, który w końcowej fazie meczu dwa razy zdołał umieścić piłkę w siatce zespołu z Gdańska.

Red Devils II Chojnice 7:0 (1:0) Politechnika II Gdańsk
Bramki: Sebastian Kartuszyński 11’51”; Łukasz Leper 28’18”; Adrian Kaczorowski 30’27”, 30’46”; Paweł Arndt 33’26”; Damian Mazurkiewicz 34’36”, 36’24”.

Red Devils: Kartuszyński, Czarnowski – Synoradzki, Skiba, Leper, Kaczorowski, Orłowski, Mazurkiewicz, Arndt, Naczk, Lis, Kniachnicki, Zalewski, Remiszke.

Po pierwszej kolejce Red Devils II w tabeli grupy pomorskiej II ligi zajmują drugie miejsce, przegrywając bilansem bramkowym z Dragonem Bojano. W kolejnym meczu chojniczanie na wyjeździe zmierzą się z GKS-em Przodkowo. Tabelę można zobaczyć w zakładce „II liga”.