Sukces na otwarcie lata

19243192_1306332482808575_3916441558716805895_o

Drużyna Red Devils Urbaniak Eltom zmagania w Pucharze Polski w piłce nożnej plażowej zakończyła na półfinale, w którym lepsi okazali się Mistrzowie Polski – Grembach Łódź.

Awans do fazy pucharowej turnieju nasza drużyna zapewniła sobie po zwycięstwie w ostatnim meczu fazy grupowej z BSC SAN AZS Łódź. Mimo trzybramkowej przewagi rywali po pierwszej tercji, w dwóch kolejnych chojnickie „Czerwone Diabły” zdołały odwrócić wynik meczu i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

BSC SAN AZS Łódź 4:5 (4:1, 0:2, 0:2) Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice
Klepczarek x3, Serwaciński  – Mączkowski , Wardowski x2, Synoradzki x2.

W ćwierćfinale Red Devils trafili na zespół Team Słupsk. Spotkanie to obfitowało w emocje i bramki, lecz już od pierwszej minuty wynik meczu był korzystny dla naszego zespołu  i taki pozostał do ostatniego gwizdka. Tym samym „Czerwone Diabły” awansowały do najlepszej czwórki Pucharu Polski.

Team Słupsk Adkonis 3:7 (2:3, 1:3, 0:1) Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice
Jarosiewicz , Staniszewski , Terczyński  – Yarashevich , Kubiszewski x2, Mączkowski, Wardowski x2, Synoradzki.

W meczu o finał Pucharu Polski  naszemu zespołowi przyszło się mierzyć z najbardziej utytułowaną drużyną w historii polskiego beach soccera –  Grembachem Łódź. W starciu tym, niestety dla nas, rywale Red Devils w pełni wywiązali się z roli zdecydowanego faworyta i wyeliminowali „Czerwone Diabły” z rozgrywek po pewnym zwycięstwie 5:1.

Grembach Łódź 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice
Mordon x3, Baran, Wydmuszek – Mordon (s).