Srebrne Red Devils Ladies

Zawodniczki Red Devils Ladies Chojnice w dniach 15-16. lipca brały udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar 58. Dni Borów Tucholskich. 

W fazie grupowej turnieju nasze zawodniczki zajęły drugie miejsce, dające prawo udziału w barażach o awans do najlepszej czwórki. Szerzej o wynikach pierwszego etapu rozgrywek informowaliśmy tutaj.

W barażu o awans do półfinału turnieju zawodniczkom Red Devils Ladies przyszło się mierzyć z Tucholanką Tuchola, która także zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i o awansie do najlepszej czwórki rozgrywek decydowały rzuty karne, w których lepsze okazały się być piłkarki z Chojnic.

Tucholanka Tuchola 2:2 (k. 1:2) Red Devils Ladies Chojnice
Irmina Kaproń-Ollik, Patrycja Wesołowska.
Karne: Irmina Kaproń-Ollik, Natalia Grunwald.

W meczu o finał tucholskiego turnieju „Czerwone Diablice” trafiły na zespół KTS-K Lew Lębork. Po zaciętej rywalizacji po raz kolejny to chojniczanki zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, pokonując rywalki 2:1.

Red Devils Ladies Chojnice 2:1 KTS-K Lew Lębork
Irmina Kaproń-Ollik, Patrycja Wesołowska.

W finale Red Devils Ladies mierzyły się ze zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju – GSS Grodzisk Wielkopolski. Rywalki naszych piłkarek wygrały wszystkie mecze rozgrywek, m.in. wczorajsze spotkanie fazy grupowej z Red Devils Ladies. Mecz o złoty medal okazał się być powtórką pojedynku z soboty i podobnie jak przed dobą zawodniczki z Grodziska Wielkopolskiego wygrały 3:0.

GSS Grodzisk Wielkopolski 3:0 Red Devils Ladies Chojnice

Red Devils Ladies: Irmina Kaproń-Ollik, Magdalena Szpera, Agnieszka Szultka, Eliza Wesołowska, Patrycja Wesołowska, Patrycja Megger, Natalia Smolicha, Natalia Grunwald, Joanna Czapiewska, Marta Stasiulewicz. Trener: Irmina Kaproń-Ollik.

Zawodniczki Red Devils Ladies Chojnice VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar 58. Dni Borów Tucholskich zakończyły ze srebrnymi medalami. Gratulujemy!

Komentarze

komentarzy