Słaba inauguracja ligi gminnej

Za nami trzy pierwsze kolejki Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice, w której udział bierze zespół Red Devils U-20.

Do rozgrywek zostało zgłoszonych 14 zespołów, które podzielono na dwie grupy. W pierwszej kolejce drużyna Red Devils U-20 pauzowała. W drugiej serii gier chojniczanom przyszło się mierzyć z Agrą Nowe Ostrowite, która już po pierwszej połowie prowadziła aż 4:0. Po przerwie gra naszego zespołu wyglądała lepiej, lecz nie udało się odrobić strat i ostatecznie w stosunku 5:3 wygrała drużyna z Nowego Ostrowitego. W ostatniej kolejce przed świętami zawodnicy prowadzeni przez Patryka Laskowskiego przegrali 2:0 z zespołem Chojnicki Rejon.

Wyniki Red Devils U-20 w Rekreacyjnej Lidze Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice:
1. kolejka: pauza
2. kolejka: Red Devils U-20 – Agra Nowe Ostrowite 3:5 (0:4)
Bramki: K. Radzio, M. Szpera, P. Jopek
3. kolejka: Chojnicki Rejon 2:0 (1:0) Red Devils U-20

Liderem grupy B po trzech kolejkach jest drużyna Ginter, która na swoim koncie ma 7 punktów. Red Devils U-20 z zerowym dorobkiem punktowym lepszym bilansem bramek wyprzedzają jedynie zespół Mostostal.