Sebastian Wojciechowski zostaje w Red Devils

Do grona zawodników, którzy zostaną w Red Devils, by walczyć o powrót do ekstraklasy dołączył ostatnio Sebastian Wojciechowski, który przedłużył kontrakt na kolejny sezon. 

Reprezentant Polski dołączył do naszego zespołu przed sezonem 2015/2016, w którym rozegrał 23 mecze w barwach Red Devils, zdobywając siedem bramek. Walnie przyczynił się także do zdobycia Pucharu Polski, w którym okazał się być najlepszym strzelcem całych rozgrywek. Po półrocznej przygodzie w Gattcie Zduńska Wola Wojciechowski powrócił do Chojnic przed drugą rundą minionego sezonu. W 2017 roku w 16. meczach zdobył dla Red Devils siedem bramek. Były zawodnik m.in. krakowskiej Wisły i Clearexu Chorzów z całą pewnością będzie sporym wzmocnieniem w rywalizacji na zapleczu ekstraklasy.

Przypomnijmy, że wcześniej kontrakty z Red Devils przedłużyli już także Vitaly Kolesnik, Jakub Mączkowski, Łukasz Sobański, Mariusz Kaźmierczak i Przemysław Laskowski. Do drużyny dołączyło także dwóch zawodników pozyskanych z AZS-u UG Gdańsk – Patryk Kubiszewski i Patryk Laskowski.

Komentarze

komentarzy