Sebastian Wojciechowski w kadrze na EURO 2018!

Zawodnik Red Devils – Sebastian Wojciechowski znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mecz towarzyski z kadrą Włoch oraz na turniej finałowy UEFA Futsal EURO 2018, który odbędzie się w Słowenii w dniach od 30. stycznia do 10. lutego 2018. 

Mecz z Włochami Polacy rozegrają 22. stycznia w Rzymie i będzie on ostatnim sprawdzianem „Biało-Czerwonych” przed Mistrzostwami Europy. EURO 2018 dla kadry Błażeja Korczyńskiego rozpocznie się wraz z pierwszym dniem turnieju, kiedy to reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją. 1. lutego w drugim spotkaniu w grupie B nasza kadra narodowa zagra z reprezentacją Kazachstanu.

Kadra reprezentacji Polski na EURO 2018 i mecz z Włochami: Norbert Jendruczek (Słoneczny Stok Białystok), Michał Kałuża (Rekord Bielsko-Biała) – Robert Gładczak (Clearex Chorzów), Maciej Mizgajski (Clearex Chorzów), Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów), Tomasz Lutecki (GSF Gliwice), Mateusz Cyman (FC Toruń), Tomasz Kriezel (FC Toruń), Marcin Mikołajewicz (FC Toruń), Sebastian Wojciechowski (Red Devils Chojnice), Dominik Solecki (Red Dragons Pniewy), Michał Kubik (Rekord Bielsko-Biała), Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała), Przemysław Dewucki (Piast Gliwice).

Tegoroczne Mistrzostwa Europy będą drugimi z rzędu, w których wystąpi zawodnik Red Devils. Przypomnijmy, że w barwach reprezentacji Czech na EURO 2016 zagrał Michal Holý. Dla reprezentacji Polski będą to z kolei pierwsze mistrzostwa „Starego Kontynentu” od 2001 roku. W Słowenii poza Sebastianem Wojciechowskim zaprezentują się także dwaj byli gracze naszego klubu – Tomasz Kriezel oraz Dominik Solecki.

Komentarze

komentarzy