Rezerwy wracają do gry

Po kilku sezonach przerwy drużyna Red Devils II Chojnice wznowi zmagania w grupie pomorskiej II ligi. Pierwszy mecz „Czerwone Diabły” rozegrają już we wtorek (16. stycznia) o 20:00 w hali Centrum Park Chojnice z rezerwami Politechniki Gdańsk. 

Rozgrywki w grupie pomorskiej II ligi zostały zainaugurowane w miniony weekend meczem Dragona Bojano z GKS-em Przodkowo. Zdecydowanie lepsza okazała się pierwsza z drużyn, wygrywając aż 12:0.

Trenerem naszych rezerw jest Andrzej Bianga, a w zespole wystąpią najlepsi zawodnicy drużyny U-20, zawodnicy drużyny seniorów, którzy do tej pory rzadziej występowali na parkietach I ligi oraz zawodnicy z drużyn środowiskowych, którzy dostaną szansę pokazania swoich umiejętności.

W czternastce desygnowanej na mecz z Politechniką II Gdańsk znaleźli się dwaj bramkarze z pierwszej drużyny, a poza wyróżniającymi się juniorami na parkiecie będzie można zobaczyć m.in. byłych zawodników drużyny seniorów Red Devils – Marcina Synoradzkiego, Jakuba Skibę i Patryka Kniachnickiego. Cała kadra Red Devils II na mecz 1. kolejki II ligi przedstawia się następująco:
Bramkarze:
1. Artur Czarnowski
2. Sebastian Kartuszyński 
Zawodnicy z pola:
3. Damian Mazurkiewicz
4. Adrian Kaczorowski
5. Igor Remiszke
6. Paweł Orłowski
7. Marcin Synoradzki
8. Adam Zalewski
9. Paweł Arndt
10. Patryk Kniachnicki
11. Jakub Skiba
12. Łukasz Leper
13. Sebastian Lis
14. Oskar Naczk

Wstęp na wszystkie domowe mecze Red Devils II jest wolny, zapraszamy do hali!

Komentarze

komentarzy