Rezerwy bez punktów

W czwartek (15. lutego) drużyna Red Devils II w meczu 2. ligi przegrała w Gdański z rezerwami Politechniki 4:6 (0:2).

Mecz od samego początku nie układał się po myśli „Czerwonych Diabłów”. Już od 10. minuty po kontuzjach odniesionych przez dwóch zawodników chojniczanie musieli sobie radzić, grając z zaledwie sześcioma zawodnikami z pola w składzie. Po słabej pierwszej części spotkania do szatni, prowadząc 2:0, schodzili gospodarze, którzy byli w tym meczu wzmocnieni zawodnikami występującymi na co dzień w 1. lidze.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla rezerw Red Devils, które po dwóch bramkach Pawła Arndta szybko doprowadziły do wyrównania. Chwilę później ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze, lecz po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Arndt, kompletując hat-tricka. Do podobnej wymiany ciosów doszło jeszcze raz, lecz tym razem bramkę dla „Czerwonych Diabłów” zdobył Dominik Laskowski. Na 4. minuty przed ostatnim gwizdkiem po błędzie obrońców Red Devils, gospodarze zdobyli gola na 5:4. W końcówce spotkania Politechnika II zdobyła jeszcze jedną  bramkę – tym razem umieszczając piłkę w pustej bramce, grających z lotnym bramkarzem rezerw naszego klubu.

Politechnika II Gdańsk 6:4 (2:0) Red Devils II Chojnice
Bramki: Paweł Arndt x3, Dominik Laskowski.

Red Devils II: Czarnowski, Werner – Moroz, D.Laskowski, Mazurkiewicz, Synoradzki – Skiba, Lis, Arndt, Kniachnicki.

Kolejny mecz rezerwy Red Devils rozegrają w hali Centrum Park Chojnice już w najbliższą środę (21. lutego) o godzinie 19:00 z GKS-em Przodkowo. Zapraszamy na trybuny, wstęp wolny!