Red Devils Ladies rywalizują w ogólnopolskim turnieju

Zawodniczki Red Devils Ladies Chojnice w sobotę (15. lipca) rozpoczęły zmagania w VII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar 58. Dni Borów Tucholskich. 

Nasze zawodniczki w fazie grupowej turnieju rozgrywanego w Tucholi wylosowały drużyny: Start Pruszcz Gdański, Olimpia Czersk, Fuks Wielowicz oraz GSS Grodzisk Wielkopolski.

Chojniczanki rozgrywki rozpoczęły od falstartu, przegrywając z zespołem z Pruszcza Gdańskiego 3:6. Szybko zdołały się jednak otrząsnąć po tej porażce i już w drugim meczu turnieju pokonały Olimpię Czersk 4:2. W kolejnym spotkaniu piłkarki Red Devils jeszcze pewniej rozprawiły się ze swoimi rywalkami, wygrywając 6:1 z Fuksem Wielowicz. Niestety, w ostatnim pojedynku w fazie grupowej to „Czerwone Diablice” musiały uznać wyższość rywalek i poniosły porażkę 0:3 z GSS Grodzisk Wielkopolski.

Start Pruszcz Gdański 6:3 Red Devils Ladies Chojnice
Irmina Kaproń-Ollik, Marta Stasiulewicz x2

Red Devils Ladies Chojnice 4:2 Olimpia Czersk
Marta Stasiulewicz, Irmina Kaproń-Ollik x3

Fuks Wielowicz 1:6 Red Devils Ladies Chojnice
Irmina Kaproń-Ollik, Eliza Wesołowska, Magdalena Szpera, Marta Stasiulewicz, Patrycja Wesołowska

Red Devils Ladies Chojnice 0:3 GSS Grodzisk Wielkopolski

Red Devils Ladies: Irmina Kaproń-Ollik, Magdalena Szpera, Agnieszka Szultka, Eliza Wesołowska, Patrycja Wesołowska, Patrycja Megger, Natalia Smolicha, Natalia Grunwald, Joanna Czapiewska, Marta Stasiulewicz. Trener: Irmina Kaproń-Ollik.

Ostatecznie zawodniczki Red Devils Ladies zajęły drugie miejsce w swojej grupie, ustępując zespołowi z Grodziska Wielkopolskiego. W niedzielę (16. lipca) o 10:00 chojniczanki zmierzą się z Tucholanką Tuchola w barażu o awans do półfinału rozgrywek.

Komentarze

komentarzy