Puchar Polski nie dla Red Devils

Zawodnicy Red Devils przegrali aż 1:9 (0:3) z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok w meczu ćwierćfinału Pucharu Polski.

Mimo kilku dogodnych sytuacji „Czerwonych Diabłów” na samym początku meczu, to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania. Pierwsza połowa obfitowała w emocje po akcjach zarówno jednej, jak i drugiej z drużyn, lecz białostoczanie byli dużo bardziej skuteczni i na przerwę schodzili z trzybramkową przewagą.

W drugiej połowie otwarta gra i szybka decyzja na manewr z wycofanym bramkarzem dotkliwie obróciła się przeciwko zawodnikom Red Devils. Drużyna z Podlasia konsekwentnie broniła prowadzenia i zdołała wykorzystać niemal wszystkie błędy podopiecznych Andrzeja Biangi, co znalazło odzwierciedlenie w wysokim wyniku. Bramkę honorową dla „Czerwonych Diabłów” w ostatniej minucie zdobył Sebastian Wojciechowski.

Red Devils Chojnice 1:9 (0:3) MOKS Słoneczny Stok Białystok
Sebastian Wojciechowski 40”

Red Devils: Werner, Kartuszyński, Czarnowski – Kolesnik, Prz. Laskowski, Wojciechowski, Mączkowski – Sobański, Moroz, Kubiszewski, D. Laskowski, Kaczorowski, Mazurkiewicz.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w… Białymstoku. Tym razem jednak nie w Pucharze Polski, a w meczu ligowym i nie ze Słonecznym Stokiem, a z Heliosem.