Przed meczem Red Devils vs. AZS UW Warszawa

Już w sobotę (7. października) zawodnicy Red Devils w meczu 3. kolejki 1 ligi podejmą we własnej hali zespół AZS UW Warszawa. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 19:30, zapraszamy do hali! 

Podopieczni trenera Andrzeja Biangi po dobrych wynikach meczów kontrolnych przed rozpoczęciem sezonu udanie rozpoczęli także rozgrywki ligowe. W minioną sobotę chojniczanie pokonali w wyjazdowym spotkaniu Politechnikę Gdańsk 4:1. Znakomicie w tym pojedynku zaprezentował się Sebastian Wojciechowski, zdobywając hat-tricka.

Przeciętnie w sezon weszli zawodnicy AZS-u UW Warszawa. Co prawda na inaugurację warszawianie pokonali Team Unisław 1:0, lecz przed tygodniem po szalonym spotkaniu musieli uznać wyższość Teamu Lębork, przegrywając 7:9. Na ten moment klub ze stolicy, podobnie jak Red Devils, ma na swoim koncie trzy punkty, jednak należy pamiętać, iż „Czerwone Diabły” swój zaległy mecz 1. kolejki rozegrają dopiero 10. października.

Red Devils z AZS-em UW Warszawa w oficjalnych spotkaniach do tej pory mierzyli się trzy razy. Wszystkie mecze padły łupem „Czerwonych Diabłów”. Po raz pierwszy chojniczanie rywalizowali ze stołecznym klubem ponad 10 lat temu w rozgrywkach o Puchar Polski, a w sezonie 2009/2010 warszawianie, podobnie jak teraz, byli naszymi rywalami na zapleczu ekstraklasy.

Historia meczów Red Devils vs. AZS UW Warszawa:
2006/2007
Red Devils Chojnice 5:1 AZS UW Warszawa
(Borowski x2, Frymark, Buława, Żołądź)

2009/2010 
Red Devils Chojnice 8:0 AZS UW Warszawa
(Mączkowski x2, Pięta x2, Gierszewski, Szynwelski, Sobański, Kaźmierczak)
AZS UW Warszawa 3:4 Red Devils Chojnice
(Sobański, Papierowski x2, Kaźmierczak)

W sobotnim spotkaniu zdecydowanymi faworytami wydają się być podopieczni trenera Andrzeja Biangi, lecz sportowych emocji z całą pewności nie zabraknie. Przypominamy, że bilety na to spotkanie dostępne będą w promocyjnej cenie 5 zł, liczymy na Wasze wsparcie!

Komentarze

komentarzy