Poznajmy się: USA Cars

Kolejną firmą wspierającą nasz zespół w bieżącym sezonie jest USA Cars. 

Nasz partner zajmuje się sprowadzaniem aut zagranicznych, w tym ze Stanów Zjednoczonych od 2003 r.

Firma zajmuje się zakupem i sprowadzaniem do Polski na Państwa życzenie używanych i powypadkowych: aut, motocykli, łodzi, skuterów wodnych itd. z największych amerykańskich Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim,  Ebay itd..

USA Cars gwarantuje Państwu pomoc przy wyborze pojazdu, fachowe doradztwo, załatwianie wszelkich formalności związanych z kupnem i przetransportowaniem pojazdów do Polski. Jako jedna z nielicznych firm udostępnia Państwu możliwość osobistego uczestniczenia w licytacji wybranego przez Państwa pojazdu, dzięki czemu znają Państwo faktyczne ceny zakupionego przez siebie pojazdu!

Ceny pojazdów w Stanach zjednoczonych są znacznie niższe od cen na rynkach europejskich, nawet przy uwzględnieniu wydatków związanych z transportem, procedurami celnymi oraz wszystkimi pozostałymi kosztami. Poza niższą ceną, samochody importowane z USA mają znacznie bogatsze wyposażenie w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku europejskim, są z reguły w dobrym stanie technicznym, charakteryzują się często bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem i doskonałym stanem zawieszenia ze względu na drogi, po których jeździły.

Oferta USA Cars jest bardzo konkurencyjna, zatem zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie internetowej firmy.

Korzystając z usług partnerów Red Devils, wpierasz nasz klub!

Komentarze

komentarzy