Poznajmy się: Hotel Olimp

Jednym z głównych sponsorów naszego klubu od wielu lat jest Hotel Olimp. 

Hotel Olimp już od 40 lat jest prowadzony z myślą  o osobach, które po męczącej podróży lub po dniu wypełnionym pracą chcą wypocząć w komfortowym i przytulnym wnętrzu. Położenie Hotelu zapewnia bliskość wielu atrakcyjnych miejsc a jednocześnie daje ciszę i spokój.

Hotel Olimp zlokalizowany jest w centralnej części miasta, zaledwie 1000 m od Starego Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum sportowego (Park Wodny, hala widowiskowo-sportowa, fitness club). W odległości 200 m od hotelu znajdziecie też Państwo dwa centra handlowe i dwa centra medyczne.

Doskonała lokalizacja sprawia,że ekonomiczny Hotel Olimp jest idealnym miejscem zarówno dla osób przyjeżdżających do Chojnic w celach biznesowych jak i na wypoczynek.

Partner Red Devils oferuje miejsca noclegowe w przestronnych komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami prywatnymi lub w standardzie ekonomicznym.

Posiadamy pokoje 1, 2 i 3 –osobowe (Standard Plus, Standard i Ekonomiczne) o pow. 11-17 m kw. oraz apartament typu studio rodzinne o pow. 75 m kw.. Wysokiej jakości materace zapewniają przyjemny wypoczynek.

Wspierając sponsorów Red Devils, wspierasz nasz klub! 

Komentarze

komentarzy