Poznajmy się: Gospo-Trans

Kolejnym partnerem Red Devils, którego sylwetkę przedstawimy w naszym cyklu jest firma świadcząca usługi transportowe – Gospo-Trans. 

Firma formalnie istnieje od początku 2014 roku i powstała na bazie wcześniejszych doświadczeń w branży transportowej. Założyciele mają bogate doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu w dziedzinie transportu i nie tylko. Przeważająca wiedza w dziedzinie przewozu samochodowego oraz potrzeby rynku doprowadziły do punktu, w którym wprowadzenie nowej jakości w tej branży stało się celem. Robiąc to, na czym znają się najlepiej postanowili dążyć do osiągnięcia sukcesu i zapewnienia rynkowi maksymalnie doskonałych usług połączonych z wypracowaniem doskonałych relacji z kontrahentami.

Misją partnera Red Devils jest dostarczenie swoim klientom najwyższej jakości usług transportowych i zapewnienie zadowolenia. Dzięki terminowości i niezawodności Gospo-Trans chce dążyć do pełnej satysfakcji klientów. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie chce sprawić, by klienci czuli, że mają do czynienia z profesjonalną obsługą.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej naszego partnera.

Wspierając partnerów Red Devils, wspierasz nasz klub!

Komentarze

komentarzy