Poznajmy się: Agencja Ochrony „Gryf”

Przez kolejny sezon o bezpieczeństwo podczas meczów Red Devils będzie dbała Agencja Ochrony „Gryf”. 

Agencja Ochrony „Gryf” to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jest to firma z powodzeniem funkcjonująca od 1995 roku na terenie: Chojnic, Tucholi, Człuchowa, Czerska, Brus, Śliwic. Swoje usługi ochrony świadczy dla klientów biznesowych i indywidualnych w każdej dziedzinie związanej z bezpieczeństwem.
Partner Red Devils w pełni odpowiada za jakość świadczonych usług, realizując ustalenia z klientem wraz z późniejszymi potrzebami wynikłymi w trakcie trwania kontraktu. Współpracuje on z wyspecjalizowanymi firmami instalatorskimi, które gwarantują przygotowanie profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, zapewniających optymalizację procesów ochronnych a tym samym bezpieczeństwo naszych Klientów.
Profesjonalizm Agencji Ochrony „Gryf” oparty jest na wieloletnim doświadczeniu oraz kompetentnym i zaangażowanym zespole, który tworzy zorganizowaną strukturę operacyjną. Swoją pozycje na rynku oraz ciągły rozwój zdobyła ona poprzez inwestowanie w kapitał ludzki oraz innowacyjne rozwiązania związane z realizacją potrzeb klienta.
Więcej szczegółów i kontakt z firmą dostępny jest na stronie internetowej „Gryfa”.
Korzystając z usług partnerów Red Devils, wspierasz nasz klub!

Komentarze

komentarzy