Po punkty na Podlasie

Już w niedzielę (19 maja) o godzinie 16:00 w Białymstoku w meczu przedostatniej kolejki bieżącego sezonu Futsal Ekstraklasy zawodnicy Red Devils zmierzą się z miejscowym MOKS-em Słoneczny Stok. 

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek obydwie drużyny są pewne utrzymania w lidze. Zawodnicy Red Devils plasują się na ten moment na ósmym miejscu w tabeli, a drużyna z Podlasia o dwie pozycje niżej.

W ostatniej kolejce  MOKS przegrał na wyjeździe z Red Dragons Pniewy 3:7. Przypomnijmy, że nasi zawodnicy przed tygodniem również musieli przełknąć gorycz porażki, kończąc serię czterech zwycięstw przegraną z AZS-em UŚ Katowice.

Po raz ostatni z tym zespołem podopieczni Jakuba Mączkowskiego mierzyli się 6 kwietnia tego roku. Wówczas zdecydowanie lepsi okazały się „Czerwone Diabły”, które po dwóch golach Andrija Burdiuha oraz bramkach Jakuba Kąkola, Vitalija Kolesnika i Bernardo Appletona pewnie pokonały swoich rywali 5:1.

Licząc na równie korzystny wynik w niedzielnym meczu, zachęcamy do śledzenia niedzielnego meczu, który transmitować będzie internetowa telewizja TVCOM.

Komentarze

komentarzy