Ostatni mecz w roku

W sobotę (9. grudnia) o 18:00 w hali Centrum Park Chojnice w meczu 11. kolejki 1 ligi Red Devils zmierzą się z Teamem Unisław. 

Team Unisław na zapleczu Futsal Ekstraklasy występuje od sezonu 2013/2014, a wcześniej występował na tym poziomie w rozgrywkach 2009/2010. Największym sukcesem klubu jest piąte miejsce w tabeli w 2015 roku. W poprzednim sezonie unisławianie zajęli przedostatnie miejsce w lidze, lecz utrzymali się w niej dzięki wycofaniu się z rozgrywek drużyny Credo Piła.

Bieżąca kampania rozgrywkowa dla naszych najbliższych rywali jest wręcz fatalna. Wystarczy wspomnieć, że pierwsze punkty w tym sezonie Team Unisław zdobył przed tygodniem w meczu z Teamem Lębork, wygrywając 5:4. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z wielkopolski jest Jakub Hapka, który na swoim koncie zgromadził 8 bramek.

Nasza drużyna z unisławianami w oficjalnych meczach mierzyła się dwa razy w sezonie 2008/2009, wysoko wygrywając obydwa spotkania. Później „Czerwone Diabły” wielokrotnie rywalizowały z Teamem Unisław w meczach towarzyskich. Po raz ostatni przed rozpoczęciem bieżącego sezonu podopieczni trenera Andrzeja Biangi rozgromili rywali 12:0.

Historia meczów Red Devils z Teamem Unisław: 
2009/2010
Unisław Team 4:16 Red Devils Chojnice 
(Kaźmierczak x6, Szynwelski x2, Sobański x4, Żołądź, Papierowski, Chrzonowski, Mączkowski) 
Red Devils Chojnice 18:2 Unisław Team
(Kaźmierczak x7, Sobański x2, Papierowski x2, Chrzonowski x3, Sundeev, Pięta x3) 

W sobotnim meczu z „czerwoną latarnią” ligi zdecydowanym faworytem będą zawodnicy Red Devils. Mamy jednak nadzieję, że mecz przyniesie nam sporo emocji, na które serdecznie zapraszamy do hali Centrum Park Chojnice!

Komentarze

komentarzy