Ostatni mecz sezonu w Chojnicach!

Już w sobotę (11 maja) o godzinie 18:00 zawodnicy Red Devils w ostatnim meczu Futsal Ekstraklasy w tym sezonie w Chojnicach podejmą AZS UŚ Katowice. 

Po serii czterech zwycięstw z rzędu zawodnicy Red Devils są już pewni utrzymania w Futsal Ekstraklasie, wciąż jednak walczą oni o zajęcie jak najwyższego miejsca w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W ostatnim meczu sezonu w Chojnicach podopieczni Jakuba Mączkowskiego podejmą AZS UŚ Katowice. Drużyna ze Śląska na ten moment plasuje się tuż za Czerwonymi Diabłami, tracąc do nich sześć punktów. Zwycięstwo w sobotnim meczu zapewniłoby Red Devils na dwie kolejki przed końcem rozgrywek co najmniej ósme miejsce na zakończenie sezonu.

Przed sobotnim spotkaniem optymizmem może nas napawać historia pojedynków z drużyną ze Śląska. Na dwanaście rozegranych meczów aż osiem kończyło się zwycięstwem Red Devils, padły trzy remisy i tylko raz górą okazali się rywale. Po raz pierwszy z tym rywalem Czerwone Diabły rywalizowały we wrześniu 2012, wygrywając 4:1. Meczem z AZS-em UŚ Katowice zawodnicy Red Devils inaugurowali ligowe zmagania w roku 2019. W styczniu chojniczanie pokonali w Chojnicach swoich rywali 3:2 po dwóch bramkach Andrija Burdiuha i trafieniu Bernardo Appletona Cruza. Obydwie bramki dla ówczesnych gości zdobył Robert Gładczak.

Już o godzinie 18:00 zapraszamy na trybuny hali Centrum Park Chojnice, emocje gwarantowane!

Komentarze

komentarzy