O Superpuchar w Zduńskiej Woli

Znamy już miejsce, w którym zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Polski. Będzie to hala w Zduńskiej Woli, w której swoje mecze w roli gospodarza na co dzień rozgrywa drużyna aktualnych Mistrzów Polski – Gatta, z którą to powalczymy o to trofeum. 

Pierwszy oficjalny mecz sezonu 2016/2017 zagramy 10 września o godzinie 18:00. Dla Czerwonych Diabłów będzie to szansa na wywalczenie drugiego trofeum w hali w Zduńskiej Woli. Przypomnijmy, że to właśnie tam rozgrywany był zwycięski dla nas turniej finałowy Pucharu Polski w minionym sezonie. Dla Gatty nie będzie to jednak mecz inaugurujący zmagania w zbliżającym się sezonie, bowiem już w połowie sierpnia w słoweńskim Mariborze zmierzą się oni z miejscowym Brezje, albańskim FK Tirana i Mistrzem Luksemburga – ALLS Munsbach w Preliminary Round UEFA Futsal Cup. Zduńskowolanie mają już za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego, pokonali w nim pierwszoligowy Constract Lubawa 11:2. Istotną informacją jest także to, że klub z województwa łódzkiego zasilił były już zawodnik Red Devils – Sebastian Wojciechowski.

Przypominamy, że naszą drużynę ponownie w akcji będzie można zobaczyć już w najbliższą środę (27. lipca). O godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim Red Devils w pokazowym meczu zmierzą się z dwunastą drużyną minionego sezonu piłkarskiej I ligi – Chojniczanką. Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Komentarze

komentarzy