O kolejny sukces z Rekordem

Nie opadły jeszcze emocje po zdobyciu przez Red Devils Pucharu Polski, a Czerwone Diabły muszą już przygotowywać się do następnego meczu. Już w niedzielę (8. maja) o godzinie 18:00 w hali Centrum Park Chojnice nasza drużyna zmierzy się w pierwszym meczu barażowym o brązowy medal ekstraklasy z Rekordem Bielsko-Biała. Przed spotkaniem odbędzie się prezentacja Pucharu Polski.

Po zajęciu czwartego miejsca w sezonie zasadniczym Red Devils przystąpią do rywalizacji w barażach o trzecie miejsce z finalistą Pucharu Polski – Rekordem Bielsko-Biała. Rywalizacja w tej fazie będzie toczyła się do trzech zwycięstw, lecz wyżej sklasyfikowani po dwudziestu dwóch kolejkach bielszczanie przystąpią do niej z handikapem w postaci jednej wygranej, a więc w niedzielny wieczór chojnicki zespół będzie miał szansę na doprowadzenie do remisu w tym pojedynku.

Dla naszej drużyny będzie to już czwarty mecz z drużyną z Podbeskidzia w tym sezonie. W meczach ligowych jedno spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywali Red Devils, a jedno podziałem punktów. W najważniejszym z tych meczów – w finale krajowego pucharu w minioną niedzielę lepszą stroną okazał się jednak klub z Chojnic. Mamy nadzieję, że i tym razem nasza drużyna okaże się lepsza i podtrzyma już ponadroczną passę meczów bez porażki we własnej hali. W niedzielnym spotkaniu z pewnością nie zabraknie emocji i futsalu na wysokim poziomie, więc tym bardziej zapraszamy do hali Centrum Park Chojnice.

Przed meczem odbędzie się także prezentacja Pucharu Polski, dlatego zachęcamy do pojawienia się w hali szybciej niż zwykle.

Komentarze

komentarzy