Nowi sponsorzy Red Devils

Z radością informujemy, że do grona sponsorów Red Devils dołączyły kolejne firmy – „West-Pol”, „Stolarstwo” Wojciech Plata-Gryl oraz „Auto-Naprawa-Diagnostyka” Sławomir Czarnecki. 

Firma West-Pol funkcjonuje na rynku już od 1995 roku, który jest także rokiem powstania naszego klubu. Firma ta zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych z różnych branż z obszaru całego kraju, oferując szeroki wachlarz usług, między innymi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, bhp, księgowej, prawnej, a także obsługi procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu własnych zasobów osobowych. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Asnyka 2, więcej informacji na stronie internetowej naszego nowego sponsora.

Firma „Stolarstwo” Wojciech Plata-Gryl jest producentem elementów z drewna litego do produkcji meblarskiej, oraz galanterii z drewna. Produkuje elementy toczone, profilowane z drewna liściastego i iglastego oraz dysponuje uniwersalnymi i specjalistycznymi obrabiarkami do drewna. Nasz nowy partner produkuje około 120 różnych modeli elementów z drewna oraz metalu. Zapraszamy na stronę internetową tej firmy, w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

„Auto-Naprawa-Diagnostyka” Sławomir Czarnecki świadczy usługi z zakresu diagnostyki silników i podwozia. Zajmuje się też naprawą silników, skrzyń biegów i sprzęgieł oraz układów hamulcowych i elektrycznych, a także naprawą i regeneracją zawieszeń. Z usług nowego sponsora naszego klubu możemy skorzystać także, gdy chcemy wymienić układ wydechowy lub wyregulować światła i geometrię kół. Zachęcamy do odwiedzenia warsztatu przy ul. Bytowskiej (naprzeciwko działek „Metalowiec”). Więcej informacji można uzyskać kontaktując się drogą mailową (info@autoczarnecki.pl) lub telefoniczną (510 230 518 lub 502 445 996).

Wspierając sponsorów Red Devils, wspierasz nasz klub! 

Komentarze

komentarzy