Nowi partnerzy Red Devils

W szeregach Red Devils pragniemy powitać trzy kolejne firmy – lakiernię „Gemba Auto”, cukiernię/piekarnię „Gelato Maestro” oraz Żwirownię Pana Piotra Kalinowskiego. 

Gemba Auto jest autoryzowanym warsztatem firmy Lesonal. Serwis istnieje od 2007 roku, a od 2014 roku działa w nowoczesnej siedzibie wraz z warsztatem, mieszczącym się w Ogorzelinach k. Chojnic. Firma przeszła proces kategoryzacji. Pomorska Izba Małych i Średnich przedsiębiorstw nadała warsztatowi I kategorię. Nasz nowy partner świadczy kompleksowe usługi napraw powypadkowych dla firm i osób prywatnych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i doświadczonym pracownikom jest w stanie zapewnić najwyższą jakość usług w najkrótszym czasie. „Gemba Auto” współpracuje z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku dzięki czemu może bezgotówkowo (całkowicie za darmo) zlikwidować każdą szkodę a na czas naprawy klient otrzyma z samochód zastępczy. Zapraszamy na stronę internetową firmy.

Żwirownia Pana Piotra Kalinowskiego działa na rynku od 2009 roku. Uruchomiła ona kopalnie i sprzedaż piasku z dużą zawartością kwarcu. Specjalizuje się w szerokim zakresie usług budowlanych. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, nie bojącą się trudnych zleceń. Zapewnia kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych, wynajmu profesjonalnego sprzętu ciężkiego z obsługą operatorską, świadczy usługi w zakresie wykopu stawów rybnych, oczek wodnych, równania terenu, wykonuje również wszelkiego rodzaju wykopy pod budownictwo mieszkaniowe. Więcej na stronie internetowej.

„Gelato Maestro” to firma oferująca swoim klientom świeże pieczywo, wyśmienite wypieki cukiernicze i tradycyjne lody, produkowane w stu procentach z naturalnych składników. Partnera Red Devils wyróżnia profesjonalizm zarówno w procesie przygotowywania indywidualnej oferty, jak i realizacji zamówienia. To wszystko sprawia, że z dumą i przyjemnością może towarzyszyć Państwu w wyjątkowych życiowych chwilach. Z wypiekami „Gelato Maestro” Wesela, Chrzciny, Komunie Święte i wszelkie inne okazje wymagające szczególnej oprawy pozostaną miłym i słodkim wspomnieniem.  Firma ta bazuje na doświadczeniu zespołu znakomitych piekarzy, dlatego jej wypieki są najwyżej jakości – naturalne, świeże i smaczne. Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie internetowej naszego nowego sponsora.

Korzystając z usług partnerów Red Devils, wspierasz nasz klub!

Komentarze

komentarzy