MS Trademarks sponsorem strategicznym Futsal Ekstraklasy

Spółka Futsal Ekstraklasa podpisała umowę z firmą MS Trademarks Sp. z o.o. , która w sezonie 2018/2019 będzie sponsorem strategicznym naszej ligi. Firma należy do grupy kapitałowej Martes Sport – właściciela sieci sklepów sportowych.

Rozmowy trwały od kilku miesięcy i zakończyły się powodzeniem. Wartość umowy jest tajemnicą, ale nigdy dotąd spółka nie pozyskała tak znaczącego wsparcia finansowego.

Bez wątpienia nasze środowisko długo oczekiwało na taką informację. Wreszcie po wielu latach udało się pozyskać firmę, która jest zainteresowana współpracą na poziomie sponsora strategicznego. To na pewno efekt budowania dobrej polityki wizerunku przez obie strony. MS Trademarks chce promować razem z Futsal Ekstraklasą swoje produkty, w szczególności markę Huari.

Rozmowy trwały od czerwca do dziś. Zakończyły się podpisaniem umowy w siedzibie MS Trademarks. Spółka z tego tytułu zyska wreszcie znaczące środki finansowe, które pozwolą na dalszy rozwój.

– Miejmy nadzieję, że współpraca jest początkiem wieloletniej kooperacji. Nasze rozmowy od początku były ukierunkowane na sponsora tytularnego – podkreśla prezes spółki Futsal Ekstraklasa, Maciej Karczyński i dodaje: – W trakcie negocjacji nasi rozmówcy zdecydowali się na wariant sponsoringu strategicznego. Zaznaczyli jednak, że przez ten rok przyjrzą się, jak działamy i funkcjonujemy. Mam nadzieję, że zrobimy wszystko, aby od następnego roku stali się naszym sponsorem tytularnym. Stworzone miejsca ekspozycji reklamy m.in. podczas transmisji spotkań na żywo w internecie pozwoliły na podpisanie umowy. To efekt dobrej drogi, jaką obrała spółka i jaką podąża.

– Marka Huari to wynik wieloletnich doświadczeń produkcyjnych i pasji. Jej trzon stanowi grupa produktów skierowanych do uprawiania drużynowych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, czy siatkówka – mówi Jarosław Gewinner, specjalista ds. marketingu firmy MS Trademarks. I dodaje: – Stawiamy na przede wszystkim na jakość, a w projektowaniu produktów bierzemy pod uwagę zdanie naszych Klientów, profesjonalistów w danej dziedzinie sportowej. Współpraca z Futsal Ekstraklasą świetnie rokuje, gdyż daje możliwość przedstawienia naszych kolekcji szerszemu gronu odbiorców. Jesteśmy przekonani, że znajdą one uznanie wśród zawodników, klubów oraz wszystkich osób zainteresowanych aktywnością fizyczną. Chcemy wspólnie budować prestiż marek: naszej i futsalowej.

– Dzięki umowie, spółka Futsal Ekstraklasa ma zabezpieczenie finansowe na cały sezon oraz środki na przeprowadzenie kampanii marketingowych – dodaje prezes Karczyński. – Postaramy się budować wizerunek np. poprzez ujednolicenie ścianek konferencyjnych i ich zakup dla klubów.

Umowa, jaką zawarły obie strony, potrwa do końca sezonu. Będzie polegać na promocji produktów m.in. Huari (w ofercie tej marki znaleźć można koszulki, spodenki, dresy i buty). Produkty wyróżniają się wysoką jakością materiałów, precyzją wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Bardzo dobra relacja ceny do jakości, a także stale poszerzana oferta sprawiają, że marka szybko zdobywa nowych, wiernych klientów w Polsce i poza jej granicami.

Ważnym elementem umowy będą kibice, kluby i spółka. Sponsor oczekuje zaangażowania z drugiej strony. Spółka przyjęła na siebie wiele zobowiązań, ale najważniejsze teraz, aby ich realizację nasze środowisko wsparło bardzo poważnie i z pełnym zaangażowaniem. To wielka szansa. Po podpisaniu umów z zakładem bukmacherskim STS.pl oraz siecią ogólnopolskich Bierhalle Restauracje ranga Futsal Ekstraklasy wzrasta.

Umowa z firmą MS Trademarks to nie koniec rozmów w sprawie pozyskiwania kolejnych sponsorów i partnerów Futsal Ekstraklasy – trwają negocjacje z kolejnymi.

Warto dodać, że MS Trademarks wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Martes Sport. Spółka zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniając ponad 3000 osób. Brand swoich produktów kieruje zarówno do zawodników, jak i pasjonatów-amatorów.

Więcej możecie zobaczyć i poczytać na www.martessport.com.pl

Komentarze

komentarzy