Mecz o podtrzymanie nadziei

Już w sobotę (25. marca) o 18:00 w hali Centrum Park Chojnice Red Devils w meczu 20. kolejki Futsal Ekstraklasy zmierzą się z drużyną FC Toruń. 

Dla FC Toruń obecny sezon jest drugim na poziomie Futsal Ekstraklasy. Przed rokiem drużyna z Grodu Kopernika rozgrywki zakończyła na piątym miejscu. Bieżący sezon dla torunian może okazać się jeszcze lepszy., bowiem nasi najbliżsi rywale na tę chwilę w ligowej tabeli zajmują miejsce na najniższym stopniu podium.

Drużyna z Torunia z całą pewnością dla Red Devils będzie arcytrudnym przeciwnikiem. Zawodnicy FC Toruń nie przegrali aż sześciu ostatnich spotkań ekstraklasy. W swoich szeregach mają oni także najlepszego strzelca bieżących rozgrywek. W dotychczasowych meczach aż 22. trafienia na swoim koncie zgromadził Marcin Mikołajewicz, który o trzy bramki w klasyfikacji najskuteczniejszych snajperów wyprzedza Oleksandra Bondara.

Z FC Toruń w meczach ligowych mierzyliśmy się w sumie trzy razy. W minionym sezonie raz wygraliśmy, raz padł remis, natomiast w rundzie jesiennej bieżących rozgrywek górą byli torunianie.

Mamy nadzieję, że podopieczni Krzysztofa Juśki po raz kolejny sięgną po trzy punkty w meczu rozgrywanym na własnym parkiecie, przedłużając tym samym nadzieję na utrzymanie w ekstraklasie. Zapraszamy do hali!

Relację tekstową z sobotniego meczu będzie można śledzić za pośrednictwem Lajfy.com.

Historia meczów Red Devils vs. FC Toruń: 

2015/2016: 
Red Devils Chojnice 4:1 FC Toruń
(Bondar, Ivanov, Kriezel, Marco Aurelio)
FC Trouń 2:2 Red Devils Chojnice
(Ivanov, Bondar)

2016/2017:
FC Toruń 5:1 Red Devils Chojnice
(Steinborn)

Komentarze

komentarzy