Mecz o honor nr 1

W niedzielę (14. maja) w meczu 25. kolejki Futsal Ekstraklasy Red Devils w Głogowie zmierzą się z miejscowym Euromasterem Chrobry. Początek o 14:00. 

Zawodnicy Red Devils do Głogowa jadą ze świadomością pewnego spadku. Trener Andrzej Bianga po ostatnim spotkaniu zapowiedział jednak, że „Czerwone Diabły” do ostatniej kolejki w każdym meczu będą walczyły o jak najlepszy rezultat, by godnie pożegnać się z ligą.

Drużynę z Głogowa można określić mianem rewelacji końcowej fazy sezonu. Przez większość rozgrywek wraz z naszym zespołem plasowali się oni w strefie spadkowej, a w tym momencie mogą się pochwalić serią pięciu ligowych zwycięstw. Aktualnie w ligowej tabeli plasują się na ósmym miejscu i jeśli utrzymają się w tak dobrej dyspozycji, będą mieli ogromną szansę na zajęcie pierwszego miejsca w „grupie spadkowej”.

W tym sezonie z Chrobrym mierzyliśmy się już dwa razy, przegrywając obydwa spotkania – 1:4 u siebie i 2:3 na wyjeździe. Zespół z Głogowa nie był dla nas wygodnym rywalem także w zdecydowanie lepszych sezonach dla Red Devils. W dotychczasowych ośmiu konfrontacjach z tym zespołem „Czerwone Diabły” zdołały zdobyć ledwie cztery punkty, czterokrotnie remisując i przegrywając pozostałe cztery mecze.

Początek jutrzejszego meczu zaplanowany jest na godzinę 14:00. Relację tekstową śledzić będzie można za pośrednictwem Lajfy.com.

Historia meczów z Euromasterem Chrobry Głogów:
2013/2014
Euromaster Chrobry Głogów 5:2 Red Devils Chojnice
(Jedliński, Gołuński)
Red Devils Chojnice 4:4 Euromaster Chrobry Głogów
(Kharchenko, Jączkowski, Ivanov, Kaźmierczak)
2014/2015
Red Devils Chojnice 4:4 Euromaster Chrobry Głogów
(Kaźmierczak, Kharchenko x2, Mączkowski)
Euromaster Chrobry Głogów 1:1 Red Devils Chojnice
(Mączkowski)
2015/2016
Red Devils Chojnice 1:1 Euromaster Chrobry Głogów
(Wojciechowski)
Euromaster Chrobry Głogów 2:1 Red Devils Chojnice
(Kubiszewski)
2016/2017
Red Devils Chojnice 1:4 Euromaster Chrobry Głogów
(Kolesnik)
Euromaster Chrobry Głogów 3:2 Red Devils Chojnice
(Kolesnik, Mączkowski)

Komentarze

komentarzy