Liczymy na powtórkę sprzed roku!

Już w niedzielę (11. lutego) zawodnicy Red Devils w meczu 1/8 finału Pucharu Polski podejmą we własnej hali KS Futsal Oborniki. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00. 

KS Futsal Oborniki to drużyna, z którą „Czerwone Diabły” rywalizują także w grupie północnej zaplecza Futsal Ekstraklasy. Oborniczanie na ten moment w ligowej stawce zajmują ósme miejsce ze stratą 14. punków do Red Devils.

Awans do najlepszej szesnastki Pucharu Polski nasi rywale zapewnili sobie po pokonaniu w wyjazdowym meczu 1/16 finału drużyny KKF Konin 6:2. Warto dodać, że jedną z bramek dla KS-u Oborniki zdobył były zawodnik naszej drużyny – Mateusz Jedliński.

W niedzielnym meczu w szeregach Red Devils po dłuższym czasie będzie można zobaczyć Sebastiana Wojciechowskiego, który w ostatnim czasie uczestniczył w turnieju finałowym Mistrzostw Europy w Słowenii. Do końca sezonu nie wystąpi natomiast Mariusz Kaźmierczak, który został zawieszony w prawach zawodnika.

Zawodnicy Red Devils z KS-em Futsal Oborniki już po raz drugi z rzędu zmierzą się w 1/8 finału Pucharu Polski. Przed rokiem lepsi okazali się chojniczanie, którzy w hali rywala wygrali 3:1 po trafieniach Dariusza Rychłowskiego, Marka Steinborna i Jakuba Mączkowskiego.

Drugim oficjalnym pojedynkiem między tymi zespołami było starcie z 4. kolejki bieżącego sezonu I ligi. Wówczas ponownie lepsi okazali się gracze Red Devils, którzy po raz kolejny wygrali na wyjeździe 3:1, tym razem po bramkach Sebastiana Wojciechowskiego, Patryka Laskowskiego i Piotra Wardowskiego.

Historia meczów z KS Futsal Oborniki: 
2016/2017
KS Futsal Oborniki 1:3 Red Devils Chojnice
(Rychłowski, Steinborn, Mączkowski)
2017/2018
KS Futsal Oborniki 1:3 Red Devils Chojnice
(Wojciechowski, Wardowski, Pa. Laskowski)

Mamy nadzieję, że już w niedzielny wieczór „Czerwone Diabły” po raz trzeci pokonają drużynę z Oborników. Serdecznie zapraszamy na trybuny, emocji z całą pewnością nie zabraknie!

Komentarze

komentarzy