Kolejne starcie z Rekordem

Już dzisiaj (13. maja) Red Devils Chojnice w Bielsku-Białej zagrają kolejny mecz barażowy o trzecie miejsce w Futsal Ekstraklasie z Rekordem. Początek o 18:30, transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Orange Sport.

Nasi rywale są w zdecydowanie lepszym położeniu, ponieważ prowadzą z Czerwonymi Diabłami w rywalizacji do trzech zwycięstw o brązowy medal już 2:0 i do odrobienia tych strat naszej drużynie potrzebne są dwie wygrane w Bielsku-Białej. Będzie to już piąty i miejmy nadzieję, że nie ostatni mecz Red Devils z Rekordem w tym sezonie. Dotychczasowy bilans tych pojedynków wychodzi minimalnie na korzyść Rekordu, który wygrał dwa z czterech spotkań, jedno zakończyło się remisem i jedno tryumfem chojniczan w finale Pucharu Polski. Przed tygodniem w hali Centrum Parku Chojnice ponieśliśmy wysoką porażkę – 1:5. Wynik jednak nie świadczy o tym, że nasz zespół jest zdecydowanie gorszy. Red Devils zabrakło szczęścia, gdyż świetnie spisywał się bramkarz Rekordu, który raz za razem bronił bardzo groźne strzały naszej drużyny, a nasi rywale z zimną krwią wykorzystywali błędy Czerwonych Diabłów w defensywie, co przełożyło się na tak wysoki wynik w tym wyrównanym spotkaniu.

W przypadku porażki Czerwonych Diabłów w dzisiejszym meczu bielszczanie będą już mogli się cieszyć z brązowych medali. Jeśli, w co głęboko wierzymy, pokonamy gospodarzy, kolejny mecz odbędzie się w sobotę. Gdy sobotni mecz także zakończy się wygraną Red Devils, ostatni mecz o brązowy medal odbędzie się za tydzień w Chojnicach. Zapraszamy do kibicowania przed telewizorami!

Komentarze

komentarzy