Kolejna wygrana rezerw

Zawodnicy Red Devils II w meczu 3. kolejki grupy pomorskiej II ligi pokonali we własnej hali Maj Projekt Gdańsk 8:5 (1:4).

W spotkanie lepiej wszedł zespół z Gdańska, który jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Chwilę później do wyrównania doprowadził Dominik Laskowski, lecz w pierwszej połowie przyjezdni jeszcze trzykrotnie pokonywali golkipera Red Devils II i schodzili na przerwę z prowadzeniem 4:1.

Druga część spotkania w wykonaniu „Czerwonych Diabłów” była zdecydowanie bardziej udana. Tuż po przerwie na listę strzelców wpisał się Sebastian Kartuszyński, a chwilę później bramkę kontaktową zdobył Marcin Synoradzki. Do wyrównania doprowadził Łukasz Leper, lecz nie był to koniec strzeleckiego popisu rezerw Red Devils. W kolejnych minutach bramkarza rywali ponownie pokonywali Laskowski, Synoradzki i Kartuszyński. Rywale z Gdańska w drugiej połowie dwukrotnie kierowali piłkę do bramki, lecz na własne nieszczęście tylko raz do właściwej.

Tym samym rezerwy Red Devils odniosły trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach II ligi, spychając z pozycji lidera pauzującego w tej kolejce Dragona Bojano. W kolejnym spotkaniu „Czerwone Diabły” zmierzą się na wyjeździe z dotychczasowym liderem rozgrywek.

Red Devils II Chojnice 8:5 (1:4) Maj Projekt Gdańsk
Bramki: Dominik Laskowski x2, Sebastian Kartuszyński x2, Marcin Synoradzki x2, Łukasz Leper, samobójcza.

Red Devils II: Wera, Kartuszyński – Skiba, Synoradzki, Kaczorowski, Mazurkiewicz – D. Laskowski, Arndt, Leper, Lis – Remiszke, Blukis, Dalecki, Naczk.