Już w niedzielę mecz z Politechniką

Już w niedzielę (21. stycznia) o 18:00 w meczu 13. kolejki 1 ligi zawodnicy Red Devils Chojnice podejmą we własnej hali Politechnikę Gdańsk. 

Po przełożeniu meczu 12. kolejki z Teamem Lębork mecz przeciwko Politechnice Gdańsk będzie dla „Czerwonych Diabłów” pierwszym meczem w hali Centrum Park Chojnice w tym roku.

Nasi rywale po przerwie świąteczno-noworocznej do rywalizacji powrócili w takiej formie, w jakiej ją zaczynali. Najpierw gdańszczanie ulegli w Pucharze Polski zespołowi SAN Łódź, a przed tygodniem przegrali w spotkaniu ligowym z Heliosem Białystok. W tabeli 1 ligi Politechnika wyprzedza jedynie Team Unisław, tracąc sześć punktów do miejsca, które zapewnia utrzymanie.

Niedzielny mecz będzie drugim oficjalnym pojedynkiem pomiędzy Red Devils i Politechniką. W meczu 1. kolejki bieżącego sezonu w stolicy województwa pomorskiego podopieczni trenera Andrzeja Biangi pokonali swoich rywali 4:1 po bramce Jakuba Mączkowskiego i hat-tricku Sebastiana Wojciechowskiego.

Mecz „Czerwonych Diabłów” z gdańszczanami sędziować będą Jewgienij Adamonis oraz Bartłomiej Behemke. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na 18:00, zapraszamy na trybuny!

Komentarze

komentarzy