Już w niedzielę mecz z Constraktem

W niedzielę (26. listopada) o 18:00 w hali Centrum Park Chojnice w meczu 9. kolejki 1 ligi zawodnicy Red Devils Chojnice zmierzą się z Constraktem Lubawa. 

Constract Lubawa powstał w 2012 roku, a od sezonu 2013/2014 nieprzerwanie występuje na poziomie 1 ligi. Największym sukcesem lubawian jest premiowane udziałem w barażach o awans do Futsal Ekstraklasy drugie miejsce w ligowej tabeli z poprzedniego sezonu. Nasi najbliżsi rywale w dwumeczu o miejsce na najwyższym poziomie rozgrywkowym ponieśli jednak porażkę z AZS-em UG Gdańsk.

Przed bieżącym sezonem Constract był wymieniany w gronie faworytów do zajęcia miejsca w ścisłej czołówce ligowej stawki. Na ten moment klub z Lubawy plasuje się na czwartym miejscu w tabeli z pięcioma zwycięstwami na koncie i ze stratą sześciu punktów do Red Devils. Najlepszym strzelcem naszych rywali jest były „Czerwony Diabeł” – Piotr Papierowski, który na swoim koncie zgromadził już 11 bramek. Barwy Constraktu reprezentuje także były bramkarz naszego zespołu – Vladyslav Bondarenko.

Nasza drużyna po ubiegłotygodniowej wygranej w Zielonej Górze umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli, a dwóch naszych zawodników – Jakub Mączkowski i Sebastian Wojciechowski wywindowali się na dwie czołowe lokaty w klasyfikacji strzelców.  Najbliższy mecz dla naszej drużyny będzie szansą, by zwiększyć dystans w ligowej stawce pomiędzy Red Devils i Constraktem do dziewięciu punktów.

Niedzielne starcie będzie pierwszym oficjalnym meczem „Czerwonych Diabłów” z zespołem z Lubawy. Mecz będą sędziowali Artur Mital oraz Przemysław Stelmaszyk z Kujawsko-Pomorskiego ZPN-u. Relację tekstową z tego spotkania poprowadzi portal Lajfy.com, lecz my zapraszamy do hali przy ul. H. Wagnera 1!

Komentarze

komentarzy