Liga

Rekreacyjna Liga Piłki Nożnej Halowej – grupa A

Rank
Mecze
Won
Tied
Lost
Coach
Website

Last Match

Team Lębork –

1. Match Day

2 - 9


Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
1Red Devils II Chojnice - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
2GKS Przodkowo -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
3Politechnika II Gdańsk -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
4Maj Projekt Gdańsk -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
5Dragon Bojano -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
6Rekord Bielsko-Biała -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 7:1 -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 7:1 -:- -:- 6:3 -:- -:- 11:1 -:- -:- 4:5 -:- -:- 5:0 -:- -:- 7:0 -:- -:-
7Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 5:6 -:- -:- -:- 10:2 -:- -:- 8:1 -:- -:- 8:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- 7:2 -:- -:- 7:2 -:- -:- 9:1 -:-
8Dragon Bojano -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 6:6 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 12:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
9Rekord Bielsko-Biała -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:2
10Gatta Active Zduńska Wola -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 5:2 -:- -:- 2:1 -:- -:- 4:1 -:- -:- 11:0 -:- -:- 2:0 -:- -:- 4:1 -:- -:-
11Constract Lubawa -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:6 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- 6:3 -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- 7:1 -:- -:- 1:2 -:- -:- 1:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- 10:0 -:- -:- 9:2 -:-
12Maj Projekt Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 11:4 -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- 16:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
13AZS UŚ Katowice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:2
14Piast Gliwice -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- 6:2 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 1:1 -:- -:- 2:2 -:- -:- 5:5 -:- -:- 5:2 -:- -:- 3:2 -:- -:- 8:2 -:- -:-
15Helios Białystok -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- 6:4 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- 8:1 -:- -:- 9:2 -:- -:- 3:0 -:-
16Red Devils II Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:9 -:- -:- -:- 8:5 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
17Orzeł Jelcz-Laskowice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- 4:3 -:- -:- -:-
18FC Toruń -:- -:- -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- 2:2 -:- -:- 5:1 -:- -:- 6:1 -:- -:- 7:2 -:- -:- 7:2 -:- -:- 5:1 -:- -:-
19AZS UZ Zielona Góra -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- 9:4 -:- -:- 6:2 -:- -:- 9:5 -:- -:- 6:4 -:- -:- 11:2 -:- -:- 15:1 -:-
20Politechnika II Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- 6:4 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
21FC Toruń -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
22Pogoń Szczecin -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 11:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- 2:2 -:- -:- 2:2 -:- -:- 7:4 -:- -:- 4:3 -:- -:- 3:0 -:- -:- 9:2 -:- -:-
23FC Kartuzy -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 10:7 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- 3:5 -:- -:- 4:2 -:- -:- 4:1 -:- -:- 9:5 -:- -:- 7:3 -:- -:- 7:2 -:-
24GKS Przodkowo -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:12 -:- -:- -:- 5:15 -:- -:- -:- 3:8 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
25Red Dragons Pniewy -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- -:- -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
26Clearex Chorzów -:- -:- -:- -:- -:- 0:9 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- - -:- -:- 1:4 -:- -:- 0:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- 2:1 -:- -:- 6:1 -:- -:- 4:2 -:- -:-
27Team Lębork -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:9 -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 5:5 -:- -:- -:- 11:6 -:- -:- -:- - -:- -:- 6:4 -:- -:- 2:0 -:- -:- 4:6 -:- -:- 8:2 -:- -:- 10:1 -:- -:- 7:2 -:-
28AZS UG Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 5:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- -:-
29AZS UŚ Katowice -:- -:- -:- -:- -:- 1:9 -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- - -:- -:- 6:2 -:- -:- 3:0 -:- -:- 5:3 -:- -:- 1:1 -:- -:- 3:3 -:- -:-
30AZS UW Warszawa -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 8:3 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- - -:- -:- 4:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- 8:0 -:- -:- 2:4 -:- -:- 6:1 -:-
31Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:5 -:- -:- - -:- -:- 1:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
32Red Dragons Pniewy -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 0:0 -:- -:- - -:- -:- 4:3 -:- -:- 3:2 -:- -:- 4:2 -:- -:- 2:0 -:- -:-
33KS Futsal Leszno -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- 5:6 -:- -:- - -:- -:- 4:2 -:- -:- 8:2 -:- -:- 4:1 -:- -:- 9:1 -:-
34Clearex Chorzów -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- 7:1 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
35AZS UG Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- 2:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- - -:- -:- 3:6 -:- -:- 7:1 -:- -:- 6:1 -:- -:-
36KS Futsal Oborniki -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 5:6 -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 8:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- - -:- -:- 4:4 -:- -:- 0:1 -:- -:- 3:1 -:-
37Gatta Zduńska Wola -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
38Chrobry Głogów -:- -:- -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- 2:5 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:5 -:- -:- - -:- -:- 3:1 -:- -:- 3:2 -:- -:-
39Mieszko Gniezno -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- 6:6 -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- 0:4 -:- -:- 2:3 -:- -:- 4:2 -:- -:- - -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:1 -:-
40Pogoń Szczecin -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:-
41Solne Miasto Wieliczka -:- -:- -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- 3:7 -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- 0:2 -:- -:- 6:3 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:3 -:- -:- - -:- -:- 4:3 -:- -:-
42Politechnika Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- 1:12 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- 2:2 -:- -:- 0:5 -:- -:- 1:2 -:- -:- 5:2 -:- -:- - -:- -:- 5:3 -:-
43Piast Gliwice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
44Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- 1:8 -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:3 -:- -:- 4:6 -:- -:- 1:4 -:- -:- 5:6 -:- -:- - -:- -:-
45Team Unisław -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:11 -:- -:- -:- 4:11 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- 0:1 -:- -:- 2:13 -:- -:- 3:9 -:- -:- 5:6 -:- -:- 2:4 -:- -:- - -:-
46MOKS Białystok -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:7 -:- -:- -:- 2:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Terminarz

1. 2.12.2017, 15:40 Moto Gawin Team 5:2 Red Devils U-20
2. 9.12.2017, 17:40 Suma 7:3 Red Devils U-20
3. 16.12.2017, 15:00 Red Devils U-20 vs. Szarża Krojanty
4. 6.01.2018, 18:20 Ginter vs. Red Devils U-20
5. 13.01.2018, 15:40 Red Devils U-20 vs. Chojnicki Rejon

Strzelcy
2 – Damian Mazurkiewicz, Przemysław Kosiedowski
1 – Adrian Kaczorowski

Po zakończeniu fazy ligowej po cztery drużyny z każdej grupy wezmą udział w fazie play-off. Wszystkie mecze odbywają się w hali przy ul. Szkolnej 1 w Charzykowach.