Liga

Rekreacyjna Liga Piłki Nożnej Halowej – grupa A

Poz   Zespół Pkt
0 Red Devils II Chojnice
0 GKS Przodkowo
0 Politechnika II Gdańsk
0 Maj Projekt Gdańsk
0 Dragon Bojano
1 Rekord Bielsko-Biała
1 Red Devils Chojnice
1 Politechnika II Gdańsk
2 Gatta Active Zduńska Wola
2 FC Kartuzy
2 Red Devils II Chojnice
3 Piast Gliwice
3 Helios Białystok
3 Dragon Bojano
4 FC Toruń
4 Constract Lubawa
4 Maj Projekt Gdańsk
5 Pogoń Szczecin
5 AZS UZ Zielona Góra
5 GKS Przodkowo
6 Clearex Chorzów
6 AZS UW Warszawa
7 AZS UŚ Katowice
7 KS Futsal Leszno
8 Red Dragons Pniewy
8 Team Lębork
9 AZS UG Gdańsk
9 KS Futsal Oborniki
10 Chrobry Głogów
10 Mieszko Gniezno
11 Solne Miasto Wieliczka
11 Politechnika Gdańsk
12 Red Devils Chojnice
12 Team Unisław
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
1Red Devils II Chojnice - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
2GKS Przodkowo -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
3Politechnika II Gdańsk -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
4Maj Projekt Gdańsk -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
5Dragon Bojano -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
6Rekord Bielsko-Biała -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 5:2 -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:3 -:- -:- 7:1 -:- -:- 3:2 -:- 7:1 -:- 6:3 -:- 11:1 -:- 4:5 -:- 5:0 -:- 7:0 -:-
7Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 5:6 -:- -:- 5:1 -:- -:- 2:1 -:- -:- 5:4 -:- -:- 8:1 -:- 3:2 -:- -:- -:- 4:1 -:- 4:1 -:- 7:2 -:- 9:1
8Politechnika II Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 6:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
9Gatta Active Zduńska Wola -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- - -:- -:- 5:3 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:2 -:- 5:2 -:- 2:1 -:- 4:1 -:- 11:0 -:- 2:0 -:- 4:1 -:-
10FC Kartuzy -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- - -:- -:- 4:6 -:- -:- 1:5 -:- -:- 10:7 -:- -:- 3:5 -:- 4:2 -:- 5:4 -:- 6:2 -:- 5:6 -:- 12:1 -:- 7:2
11Red Devils II Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 8:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
12Piast Gliwice -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- 2:2 -:- -:- - -:- -:- 4:2 -:- -:- 6:2 -:- -:- 3:1 -:- 1:1 -:- 2:2 -:- 5:5 -:- 5:2 -:- 3:2 -:- 8:2 -:-
13Helios Białystok -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- 6:4 -:- -:- - -:- -:- 1:1 -:- -:- 2:4 -:- -:- 5:3 -:- 2:1 -:- 4:3 -:- 3:2 -:- 1:8 -:- 9:2 -:- 3:2
14Dragon Bojano -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 12:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
15FC Toruń -:- -:- -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- 5:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- - -:- -:- 1:2 -:- -:- 4:2 -:- 2:2 -:- 5:1 -:- 6:1 -:- 7:2 -:- 7:2 -:- 5:1 -:-
16Constract Lubawa -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- 6:3 -:- -:- 2:0 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 7:1 -:- 1:2 -:- 1:7 -:- 5:4 -:- -:- -:- 10:0 -:- 11:4
17Maj Projekt Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
18Pogoń Szczecin -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- 11:3 -:- -:- 0:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- - -:- -:- 4:5 -:- 2:2 -:- 2:2 -:- 7:4 -:- 4:3 -:- 3:0 -:- 9:2 -:-
19AZS UZ Zielona Góra -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- 7:10 -:- -:- 2:1 -:- -:- 5:3 -:- -:- - -:- -:- 2:5 -:- 4:4 -:- 5:5 -:- 9:5 -:- 6:4 -:- 11:2 -:- 15:1
20GKS Przodkowo -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:8 -:- -:- -:- -:- -:- 5:15 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
21Clearex Chorzów -:- -:- -:- -:- -:- 0:9 -:- -:- 5:1 -:- -:- 2:4 -:- -:- 3:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- - -:- 1:4 -:- 0:4 -:- 4:1 -:- 2:1 -:- 6:1 -:- 4:2 -:-
22AZS UW Warszawa -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 5:3 -:- -:- 3:5 -:- -:- 1:7 -:- -:- 5:2 -:- -:- - -:- 4:4 -:- 5:0 -:- 2:2 -:- 8:0 -:- -:- -:- 6:1
23AZS UŚ Katowice -:- -:- -:- -:- -:- 1:9 -:- -:- 4:4 -:- -:- 0:5 -:- -:- 0:6 -:- -:- 3:5 -:- -:- 4:1 -:- - -:- 6:2 -:- 3:0 -:- 5:3 -:- 1:1 -:- 3:3 -:-
24KS Futsal Leszno -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- 3:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- 2:1 -:- -:- 4:4 -:- -:- 4:4 -:- - -:- 2:4 -:- 4:2 -:- 8:2 -:- 4:1 -:- 9:1
25Red Dragons Pniewy -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:3 -:- -:- 1:6 -:- -:- 2:1 -:- -:- 3:1 -:- -:- 1:1 -:- 0:0 -:- - -:- 4:3 -:- 3:2 -:- 4:2 -:- 2:0 -:-
26Team Lębork -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:9 -:- -:- 11:6 -:- -:- 3:4 -:- -:- 7:1 -:- -:- 5:5 -:- -:- 6:4 -:- 4:2 -:- - -:- 4:6 -:- 8:2 -:- 10:1 -:- 4:5
27AZS UG Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- 4:5 -:- -:- 3:1 -:- -:- 2:1 -:- -:- 3:3 -:- -:- 1:5 -:- 2:2 -:- 1:2 -:- - -:- 3:6 -:- 7:1 -:- 6:1 -:-
28KS Futsal Oborniki -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- 2:6 -:- -:- 2:3 -:- -:- 4:5 -:- -:- 5:9 -:- -:- 2:2 -:- 4:1 -:- 2:1 -:- - -:- 2:4 -:- 2:1 -:- 3:1
29Chrobry Głogów -:- -:- -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- 0:1 -:- -:- 2:5 -:- -:- 1:3 -:- -:- 2:6 -:- -:- 3:3 -:- 2:5 -:- 5:3 -:- 2:5 -:- - -:- 3:1 -:- 3:2 -:-
30Mieszko Gniezno -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- 6:5 -:- -:- 8:1 -:- -:- 1:2 -:- -:- 6:6 -:- -:- 0:8 -:- 2:3 -:- 2:8 -:- 4:2 -:- - -:- 2:5 -:- 3:1
31Solne Miasto Wieliczka -:- -:- -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- 0:3 -:- -:- 3:3 -:- -:- 0:3 -:- -:- 3:7 -:- -:- 7:2 -:- 0:2 -:- 6:3 -:- 5:3 -:- 2:3 -:- - -:- 4:3 -:-
32Politechnika Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- 1:12 -:- -:- 1:3 -:- -:- 0:10 -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- 1:4 -:- 1:10 -:- 1:2 -:- 5:2 -:- - -:- 4:2
33Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- 1:8 -:- -:- 0:4 -:- -:- 7:2 -:- -:- 1:6 -:- -:- 1:2 -:- -:- 2:4 -:- 2:2 -:- 3:3 -:- 4:6 -:- 1:4 -:- 5:6 -:- - -:-
34Team Unisław -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:9 -:- -:- 3:5 -:- -:- 2:3 -:- -:- 4:11 -:- -:- 1:15 -:- -:- 0:1 -:- 1:9 -:- 5:4 -:- 3:9 -:- -:- -:- 2:4 -:- -

Terminarz

1. 2.12.2017, 15:40 Moto Gawin Team 5:2 Red Devils U-20
2. 9.12.2017, 17:40 Suma 7:3 Red Devils U-20
3. 16.12.2017, 15:00 Red Devils U-20 vs. Szarża Krojanty
4. 6.01.2018, 18:20 Ginter vs. Red Devils U-20
5. 13.01.2018, 15:40 Red Devils U-20 vs. Chojnicki Rejon

Strzelcy
2 – Damian Mazurkiewicz, Przemysław Kosiedowski
1 – Adrian Kaczorowski

Po zakończeniu fazy ligowej po cztery drużyny z każdej grupy wezmą udział w fazie play-off. Wszystkie mecze odbywają się w hali przy ul. Szkolnej 1 w Charzykowach.