Liga

Rekreacyjna Liga Piłki Nożnej Halowej – grupa A

Poz   Zespół Pkt
0 Red Devils II Chojnice
0 GKS Przodkowo
0 Politechnika II Gdańsk
0 Maj Projekt Gdańsk
0 Dragon Bojano
1 Rekord Bielsko-Biała
1 Red Devils Chojnice
1 Dragon Bojano
1 Rekord Bielsko-Biała
2 Gatta Active Zduńska Wola
2 Constract Lubawa
2 Maj Projekt Gdańsk
2 Orzeł Jelcz-Laskowice
3 Piast Gliwice
3 Helios Białystok
3 Red Devils II Chojnice
3 Clearex Chorzów
4 FC Toruń
4 AZS UZ Zielona Góra
4 Politechnika II Gdańsk
4 FC Toruń
5 Pogoń Szczecin
5 FC Kartuzy
5 GKS Przodkowo
5 AZS UŚ Katowice
6 Clearex Chorzów
6 Team Lębork
6 Gatta Zduńska Wola
7 AZS UŚ Katowice
7 AZS UW Warszawa
7 AZS UG Gdańsk
8 Red Dragons Pniewy
8 KS Futsal Leszno
8 Red Dragons Pniewy
9 AZS UG Gdańsk
9 KS Futsal Oborniki
9 Red Devils Chojnice
10 Chrobry Głogów
10 Mieszko Gniezno
10 MOKS Białystok
11 Solne Miasto Wieliczka
11 Politechnika Gdańsk
11 Pogoń Szczecin
12 Red Devils Chojnice
12 Team Unisław
12 Piast Gliwice
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
1Red Devils II Chojnice - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
2GKS Przodkowo -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
3Politechnika II Gdańsk -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
4Maj Projekt Gdańsk -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
5Dragon Bojano -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
6Rekord Bielsko-Biała -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 7:1 -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 7:1 -:- -:- 6:3 -:- -:- 11:1 -:- -:- 4:5 -:- -:- 5:0 -:- -:- 7:0 -:- -:-
7Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 5:6 -:- -:- -:- 10:2 -:- -:- 8:1 -:- -:- 8:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- 7:2 -:- -:- 7:2 -:- -:- 9:1 -:-
8Dragon Bojano -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 6:6 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 12:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
9Rekord Bielsko-Biała -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- -:- -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
10Gatta Active Zduńska Wola -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 5:2 -:- -:- 2:1 -:- -:- 4:1 -:- -:- 11:0 -:- -:- 2:0 -:- -:- 4:1 -:- -:-
11Constract Lubawa -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:6 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- 6:3 -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- 7:1 -:- -:- 1:2 -:- -:- 1:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- 10:0 -:- -:- 9:2 -:-
12Maj Projekt Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 11:4 -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- 16:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
13Orzeł Jelcz-Laskowice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- 4:3
14Piast Gliwice -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- 6:2 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 1:1 -:- -:- 2:2 -:- -:- 5:5 -:- -:- 5:2 -:- -:- 3:2 -:- -:- 8:2 -:- -:-
15Helios Białystok -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- 6:4 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- 8:1 -:- -:- 9:2 -:- -:- 3:0 -:-
16Red Devils II Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:9 -:- -:- -:- 8:5 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
17Clearex Chorzów -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 6:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 0:6 -:- -:- 7:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
18FC Toruń -:- -:- -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- 2:2 -:- -:- 5:1 -:- -:- 6:1 -:- -:- 7:2 -:- -:- 7:2 -:- -:- 5:1 -:- -:-
19AZS UZ Zielona Góra -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- 9:4 -:- -:- 6:2 -:- -:- 9:5 -:- -:- 6:4 -:- -:- 11:2 -:- -:- 15:1 -:-
20Politechnika II Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- 6:4 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
21FC Toruń -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- -:-
22Pogoń Szczecin -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 11:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- 2:2 -:- -:- 2:2 -:- -:- 7:4 -:- -:- 4:3 -:- -:- 3:0 -:- -:- 9:2 -:- -:-
23FC Kartuzy -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 10:7 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- 3:5 -:- -:- 4:2 -:- -:- 4:1 -:- -:- 9:5 -:- -:- 7:3 -:- -:- 7:2 -:-
24GKS Przodkowo -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:12 -:- -:- -:- 5:15 -:- -:- -:- 3:8 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
25AZS UŚ Katowice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- 7:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
26Clearex Chorzów -:- -:- -:- -:- -:- 0:9 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- - -:- -:- 1:4 -:- -:- 0:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- 2:1 -:- -:- 6:1 -:- -:- 4:2 -:- -:-
27Team Lębork -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:9 -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 5:5 -:- -:- -:- 11:6 -:- -:- -:- - -:- -:- 6:4 -:- -:- 2:0 -:- -:- 4:6 -:- -:- 8:2 -:- -:- 10:1 -:- -:- 7:2 -:-
28Gatta Zduńska Wola -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- 5:1
29AZS UŚ Katowice -:- -:- -:- -:- -:- 1:9 -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- - -:- -:- 6:2 -:- -:- 3:0 -:- -:- 5:3 -:- -:- 1:1 -:- -:- 3:3 -:- -:-
30AZS UW Warszawa -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 8:3 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- - -:- -:- 4:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- 8:0 -:- -:- 2:4 -:- -:- 6:1 -:-
31AZS UG Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:6 -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 5:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:4
32Red Dragons Pniewy -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 0:0 -:- -:- - -:- -:- 4:3 -:- -:- 3:2 -:- -:- 4:2 -:- -:- 2:0 -:- -:-
33KS Futsal Leszno -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- 5:6 -:- -:- - -:- -:- 4:2 -:- -:- 8:2 -:- -:- 4:1 -:- -:- 9:1 -:-
34Red Dragons Pniewy -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:-
35AZS UG Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- 2:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- - -:- -:- 3:6 -:- -:- 7:1 -:- -:- 6:1 -:- -:-
36KS Futsal Oborniki -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 5:6 -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 8:4 -:- -:- 4:1 -:- -:- - -:- -:- 4:4 -:- -:- 0:1 -:- -:- 3:1 -:-
37Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- 5:5 -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
38Chrobry Głogów -:- -:- -:- -:- -:- 1:7 -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 2:6 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- 2:5 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:5 -:- -:- - -:- -:- 3:1 -:- -:- 3:2 -:- -:-
39Mieszko Gniezno -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- 6:6 -:- -:- -:- 6:5 -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- 0:4 -:- -:- 2:3 -:- -:- 4:2 -:- -:- - -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:1 -:-
40MOKS Białystok -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:-
41Solne Miasto Wieliczka -:- -:- -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- 3:7 -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- 0:2 -:- -:- 6:3 -:- -:- 5:3 -:- -:- 2:3 -:- -:- - -:- -:- 4:3 -:- -:-
42Politechnika Gdańsk -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- 1:12 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- 2:2 -:- -:- 0:5 -:- -:- 1:2 -:- -:- 5:2 -:- -:- - -:- -:- 5:3 -:-
43Pogoń Szczecin -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
44Red Devils Chojnice -:- -:- -:- -:- -:- 1:8 -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:3 -:- -:- 4:6 -:- -:- 1:4 -:- -:- 5:6 -:- -:- - -:- -:-
45Team Unisław -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:11 -:- -:- -:- 4:11 -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- 3:5 -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- 0:1 -:- -:- 2:13 -:- -:- 3:9 -:- -:- 5:6 -:- -:- 2:4 -:- -:- - -:-
46Piast Gliwice -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- 4:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Terminarz

1. 2.12.2017, 15:40 Moto Gawin Team 5:2 Red Devils U-20
2. 9.12.2017, 17:40 Suma 7:3 Red Devils U-20
3. 16.12.2017, 15:00 Red Devils U-20 vs. Szarża Krojanty
4. 6.01.2018, 18:20 Ginter vs. Red Devils U-20
5. 13.01.2018, 15:40 Red Devils U-20 vs. Chojnicki Rejon

Strzelcy
2 – Damian Mazurkiewicz, Przemysław Kosiedowski
1 – Adrian Kaczorowski

Po zakończeniu fazy ligowej po cztery drużyny z każdej grupy wezmą udział w fazie play-off. Wszystkie mecze odbywają się w hali przy ul. Szkolnej 1 w Charzykowach.