Jakub Mączkowski wraca do Red Devils

Po rocznej przerwie do Red Devils powrócił były reprezentant Polski – Jakub Mączkowski. Nasz nowy-stary zawodnik już w jutrzejszym meczu z AZS-em UG Gdańsk będzie miał okazję do ponownego debiutu w barwach naszego zespołu. 

Jakub Mączkowski z Red Devils jest związany niemal od samego początku występów naszej drużyny w rozgrywkach ogólnopolskich. Swoją karierę zaczynał w Holiday’u Chojnice, w kadrze którego znalazł się w sezonie 2005/2006. Od kolejnego był już zawodnikiem Red Devils, z którym wywalczył awans do ekstraklasy oraz wicemistrzostwo Polski w sezonie 2012/2013. Mączkowski ośmiokrotnie powoływany był do reprezentacji Polski, dla której zdobył jedną bramkę. W barwach naszego klubu wystąpił w 132. meczach ekstraklasy, w których zdobył 41 bramek. Życzymy poprawy tego bilansu już w jutrzejszym meczu z AZS-em UG Gdańsk.

Do naszej drużyny przymierzani są także dwaj inni zawodnicy. Jeden z nich już trenuje z naszym zespołem, lecz przedłuża się procedura związana z pozyskaniem certyfikatu, niezbędnego do zarejestrowania gracza do rozgrywek.

Komentarze

komentarzy