Greko sponsorem Red Devils

Na dwa tygodnie pierwszym meczem ligowym Red Devils w gronie sponsorów z radością witamy firmę Greko, przedstawiciela marki VOX. 

Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna „GREKO” powstała w czerwcu 2003 roku. Główna siedziba firmy, hala produkcyjna, zaplecze magazynowe oraz dział obsługi klenta znajdują się w Chojnicach przy ulicy Łużyckiej 1 A. Przedmiotem działalności jest produkcja, sprzedaż i montaż okien oraz drzwi PCV. Zakład produkcyjny wykorzystuje nowoczesne urządzenia i technologie aby zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów.

Firma Greko wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otworzyła 2. czerwca 2012 roku punkt franczyzowy Drzwi i podłogi VOX w Chojnicach. Salon zajmuje ponad 300 m2 ekspozycji na której swoje miejsce znalazło blisko 120 sztuk drzwi oraz kilkadziesiąt wzorów podłóg. Jest to największy i zarazem najładniejszy salon sprzedaży drzwi i podłóg w regionie.  W zakupach w tym salonie doradzą Państwu profesjonalnie przeszkoleni towaroznawcy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i wykończeniowej. Większość oferowanych paneli dostępna jest „od ręki”. Pozostałe podłogi dostarczane są w ciągu 7. dni. Pracownicy przygotują dla Państwa ofertę indywidualną, dbając o Państwa potrzeby i możliwości finansowe. Salon VOX współpracuje ze sprawdzonymi ekipami montażowymi i transportowymi. W ofercie znajdą Państwo asortyment renomowanych firm:

MATERIAŁY PODŁOGOWE:

– panele podłogowe: KRONO, CLASSEN, BALTERIO, EGGER, TARKET
– deska trójwarstwowa: BARLINEK, TARKET
– podłogi lite: Global Wood
– akcesoria: podkłady pod podłogi, listwy przy podłogowe.

STOLARKA BUDOWLANA:

– stolarka drzwiowa wewnętrzna: POL – SKONE, DRE, INVADO, INTERDOOR, CLASSEN
– stolarka drzwiowa zewnętrzna: CAL, GERDA, CAPEK, KMT, POL – SKONE, DRE, INVADO
– drzwi techniczne i ppoż.: WIŚNIOWSKI 
– bramy garażowe: WIŚNIOWSKI 
– klamki i akcesoria okienne i drzwiowe: DOMINO, VDS

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych firmy Greko i marki VOX, w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Korzystając z usług partnerów Red Devils, wspierasz nasz klub!

 

Komentarze

komentarzy