RED DEVILS CHOJNICE – KGHM EUROMASTER CHROBRY GŁOGÓW

W odróżnieniu od poprzednich meczów domowych rozgrywanych przez Red Devils w tym sezonie, nie zobaczyliśmy skutecznej drużyny gospodarzy, która byłaby w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami ligi. Mecz zakończył się remisem 1:1.
Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się od skomasowanych ataków Red Devils, m.in. piękną paradą po silnym strzale Oleksandra Bondara popisał się bramkarz rywali – Michał Długosz, a Sebastian Wojciechowski chwilę później trafił w boczną siatkę. W siódmej minucie gry obydwaj wspomniani wcześniej zawodnicy Red Devils przyczynili się do naszego wyjścia na prowadzenie – po dograniu z rzutu rożnego Bondar w swoim stylu mocno uderzył w stronę bramki, przed którą piłkę musnął jeszcze Wojciechowski i to właśnie na jego koncie została zapisana pierwsza bramka. Jeszcze w pierwszej połowie Czerwone Diabły miały sporo okazji na podwyższenie wyniku, ale zabrakło trochę szczęścia. Kilka świetnych strzałów, w tym jeden w poprzeczkę oddał Michal Holy. Pierwsza część meczu zakończyła się jednak wynikiem jednobramkowym, ale niewielu obserwatorom mogło się wydawać, że w drugiej głogowianie zdołają skutecznie postawić się gospodarzom. Od początku drugiej połowy coraz bardziej do głosu zaczęli jednak dochodzić zawodnicy Chrobrego Głogów. Umiejętności bramkarskie Michała Kartuszyńskiego przetestowali m.in. Mateusz Niedźwiedź i Daniel Lebiedziński, który w pewnym momencie znalazł się w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. W 31. minucie meczu dwukrotnie naszym zawodnikom ukazało się światło pustej bramki rywali, ale najpierw Bondar trafił w leżącego na parkiecie Piotra Pietruszko, a następnie zablokowana została dobitka Wojciechowskiego.

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i kilka chwil po tej akcji stan meczu wyrównał dobrze nam znany Dariusz Pieczyński. Po bramce wyrównującej, goście mogli nawet pokusić się o wywiezienie z Chojnic trzech punktów, ale także i nasza drużyna miała okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, pod koniec spotkania zawodnicy Red Devils podjęli nieskuteczną próbę gry z lotnym bramkarzem. Mecz zakończył się remisem, który u nas powoduje jednak spory niedosyt.

Red Devils Chojnice 1:1 (1:0) KGHM Euromaster Chrobry Głogów
1:0 Sebastian Wojciechowski 6’49”
1:1 Dariusz Pieczyński 32’15”

Red Devils:

3. Łukasz Sobański,

6. Przemysław Laskowski,

9. Vadym Ivanov,

10. Michal Holy,

13. Jakub Mączkowski,

14. Patryk Laskowski,

20. Oleksandr Bondar,

23. Tomasz Kriezel,

25. Sebastian Wojciechowski,

27. Patryk Kubiszewski,

(33. Vladyslav Bondarenko),

(57. Mario Modrusan),

88. Michał Kartuszyński,

89. Marco Aurelio.
Trener: Vlastimil Bartosek.

 

Zapraszamy do głosowania na najlepszego zawodnika meczu!

 

Relacje:

http://www.futsalekstraklasa.pl/index.php/wszystkie-wiadomosci/2659-rde-kghm

Fotorelacja:

http://red-devils.pl/fotorelacja-z-meczu-red-devils-chojnice-kghm-euromaster-chrobry-glogow/

Wypowiedzi pomeczowe

Skrót spotkania

Komentarze

komentarzy